PROPA GİZLİ VADİ EVLERİ

PROPA İNŞAATPROPA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Propa Gizli Vadi Evleri, Bodrum Gümüşlük'te, 36 adet iki katlı, her bir katı bağımsız kullanılabilen gözde turizm merkezimiz Bodrum'un şirin beldesi Gümüşlük'te, denize nazır konumda ve enfes bir manzaraya sahip evlerden oluşmaktadır. 4 Blok her birinde 4 er daire olan iki katlı ikiz binalardan, 10 blok ise her birinde 2 şer daire olan iki katlı tekli binalardan oluşmaktadır. Dairelerin tamamı her bir yönden kapanmaz muhteşem bir deniz manzarasına sahiptir. Alt katlar 50m2 bahçe terasına, üst katlar 50m2 kendilerine alt çatı teraslarını kullanıyorlar. Yüzme havuzu yaklaşık 100m2. Site yönetimi tarafından servis, havuz bakımı, özel güvenliği, vb. çalışmalar belli bir aidat karşılığında yapılmakta. Açık alanda her daire için bir araçlık otopark imkanı mevcut.

 

Dekorasyonu: Tüm oda, hol, banyo + WC, mutfak zeminleri seramik kaplı. Mutfak dolapları tamamlanmış ve hazır durumda. Duvarların boyası tamamlanmış, (Dış cepheler su geçirmez silikon bazlı boya ile iç duvarlar sıvalı ve beyaz boyalı Klima sistemi kurulmuş) (Oturma odası ve yatak odaları için ayrı ayrı) Pencereler, kapılar, PVC camlar çift cam, teras kapıları sürgülüdür. Banyo + WC tavana kadar seramik kaplı ve duşan kabin var. Çelik kapılı. Bahçe ve peyzaj düzenlemesi yapılmış.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercommuglabodrum-yeni-konut-projeleripropa-insaat-propa-gizli-vadi-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451