PROPA SARIYER PARK

SARIYER PARK'TA YAŞAM BAŞLADI!

Projeyi Takip Et
Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 26
Konut Seçenekleri : 3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 180-300
Teslim Tarihi : 2014-01-01
PROPA İNŞAATPROPA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Butik bir site anlayışıyla inşa edilen ve tüm dairelerin muhteşem Boğaz manzarasına sahip Sarıyer Park Evleri, 26 dubleks konuttan oluşuyor. Projede, 180m2'lik 3+1'den, 300m2'lik 5+1'e kadar seçenekler yer alıyor. 13 bahçe ve 13 çatı dubleksinden oluşan projede tüm konutların, 180 derece açı ile gerçek Boğaz, deniz ve yemyeşil orman manzarası bulunuyor.

Manzaraya açılan tam boy pencereler sayesinde iç mekanlar güneş ışığını alarak aydınlık ve ferah yaşam alanları oluşturuyor. Özellikle mutfakların geniş tutularak, mutfakta ankastre beyaz eşyalar dahil olarak teslim ediliyor. Tüm yatak odalarının kendi banyoları bulunan projede, konutların hepsinin güney cepheli olması ve üç cepheden de manzarayı görmesi ev sahiplerine önemli bir konfor sunuyor.

Kayalık zemine sahip Sarıyer'de konumlanan projede, deprem güvenliği ön planda tutuluyor ve satik-betonarme projelerini depreme son derece dayanıklı olarak hazırlanıyor.

Daha fazla bilgi için lütfen Sarıyer Park web sitesini ziyaret ediniz.

İç Resimler

Vaziyet Planı

PROPA SARIYER PARK İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisariyer-yeni-konut-projeleripropa-insaat-propa-sariyer-park): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451