PROPA OFİS OPTİMA

Projeyi Takip Et
Büyükdere-Kore Şehitleri Caddesi: No: 6 Zincirlikuyu Şişli / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
PROPA İNŞAATPROPA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Propa İnşaat’ın Ofis Serisi’nin ikinci halkası olan Propa Ofis Optima, verimli ve optimum kullanım alanlarıyla fark yaratıyor. Projede, 78 metrekare ofis bölümünden 4 bin 150 metrekare müstakil A sınıfı ofis binasına kadar her ihtiyacı karşılayan özel seçenekler ön plana çıkıyor.
 
İstanbul Avrupa Yakası’nda iş dünyasının tam kalbi olan Zincirlikuyu’da, Propa İnşaat güvencesiyle A sınıfı ve butik bir ofis projesi yükseliyor. Propa Ofis Optima, merkezi konumu, 6 bin metrekare kapalı alanı, akıllı bina sistemlerinin yanı sıra verimli, esnek ve bölünebilir ofis alanlarıyla da farklı ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde dizayn ediliyor.
 
543 bin dolardan başlıyor
Akılcı işletme yönetimi sayesinde minimum gider ile maksimum verimliliğin hedeflendiği Propa Ofis Optima’da ofisler 543 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
Akıllı bina teknolojisiyle tasarlanan Propa Ofis Optima, uzaktan kontrol, izleme ve raporlama imkânlarını iPhone-iPad, android gibi en yeni teknolojik uygulamalarla destekliyor. Yüzde 81 gibi yüksek verimlilik oranı ile İstanbul’un en verimli A+ ofis binası olan Propa Ofis Optima’da en küçük oda bile bağımsız ısıtma – soğutma ve havalandırma olanağına sahip.
 
A sınıfı ofis seçeneği
Kullanıcıları için her türlü konforun düşünüldüğü Propa Ofis Optima’da yer alan A sınıfı ofisler, minimum masrafla taşınmaya hazır olacak. Ferah ve aydınlık çalışma alanları için 4 metre kat yüksekliği ve açılabilir camların bulunduğu projede, ofisinizi dilediğiniz gibi tasarlayabiliyorsunuz. Propa Ofis Optima’da 465 metrekarelik komple bir katı satın alabilir ya da 78, 87, 110 ve 192 metrekarelik ofis seçeneklerini tercih ederek ihtiyacınıza en uygun ofis ortamını oluşturabilirsiniz. Propa Ofis Optima’da kurumsal kullanıcılar için 4 bin 150 metrekare kullanım alanına sahip müstakil A sınıfı ofis seçeneği de sunuluyor.
 
Geniş otopark imkânı, toplantı odaları, sosyal alanlar, kafe, restoran ve fitness stüdyo projeye zenginlik katan unsurlar arasında yer alıyor. Dekorasyon konusunda tüm kullanıcılara teknik ve tasarım destek hizmeti Propa İnşaat tarafından veriliyor.
 
Yatırımcılara sunduğu avantajlar
Propa Ofis Optima’nın yatırımcı ve kullanıcılara birçok avantaj sağladığını belirten Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek şunları söyledi: “Propa Ofis Optima, Propa Ofis Serisi’nin ikinci projesi. Serinin ilk projesi olan Propa Ofis – 1’i 2011’de tamamlayarak teslim ettik. Zincirlikuyu’da yer alan bu bina şu an TTNet tarafından kullanılıyor. Propa İnşaat olarak İstanbul iş dünyasının kalbinin attığı Zincirlikuyu gibi değerli bir konumda, her ihtiyaca cevap veren, üstün özellikleriyle fark yaratan Propa Ofis Optima’yı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Projenin sınırlı sayıdaki satışına Kasım ayında başlayacağız. Lokasyon avantajı, daima yüksek kira getirisi ve prim değerine sahip projemizin gerek yatırımcılar gerekse kullanıcılardan yoğun talep göreceğine inanıyoruz.”
 
Propa Ofis Optima'ya ulaşım
Propa Ofis Optima’ya şehrin her yerinden rahatlıkla ulaşmak mümkün. Proje, TEM ve E-5 otoyolları ile Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine kolay bağlantı sağlayan merkezi konumu ile kolay ulaşılabilir bir lokasyona sahip. Ayrıca Esentepe metro, Zincirlikuyu metrobüs ve otobüs duraklarına 50 metre mesafede yer alıyor. İstanbul’un en işlek caddelerinden Büyükdere Caddesi üzerinde Levent-Maslak ve Beşiktaş yönleri ile Mecidiyeköy-Şişli yönlerinin tümüne direkt çıkış imkânı sunan proje, çok sayıdaki ulaşım alternatifiyle dikkat çekiyor.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisisli-yeni-konut-projeleripropa-insaat-propa-ofis-optima): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451