QUANT RESIDENCE

Projeyi Takip Et
ŞERİFALİ Ataşehir / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 70
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 65
Teslim Tarihi : 2014-12-01
Fiyat Aralığı : 325000
E7 GRUPE7 GRUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Ataşehir'e yalnızca 1 km mesafede kurulan Quant Residence, okul, alışveriş merkezleri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz diğer alanların da tam ortasında… Quant Residence, sakinlerine hem kaliteli bir yaşamın hem de şehrin ve iş dünyasının merkezinde yer almayı vaat eden bir residence projesi… Ataşehir Şerifali bölgesinde hayata geçirilen Quant Residence, modern mimarisiyle fark yaratırken ferah yaşam alanları ile de dikkat çekiyor.

Huzur size artık çok yakın..

Ataşehir Şerifali bölgesinde hayata geçirilen Quant Residence, modern mimarisiyle fark yaratırken ferah yaşam alanları ile de dikkat çekiyor.

Modernizm

Rahatlığınız ve konforunuz için tasarlanan kat bahçeli, loft ve penthouse gibi farklı daire tiplerinin yanı sıra farklı tip ve büyüklüklerde ticari alanlar da sunuyor.

Ataşehir Şerifali bölgesinde hayata geçirilen Quant Residence, modern mimarisiyle fark yaratırken ferah yaşam alanları ile de dikkat çekiyor.

Çocuklarınız için en iyi seçim..

Quant Residence, güveni ve mutluluğu temel alarak, duygularınıza hitap eden, günlük yaşamın detaylarını kusursuzlaştırarak sizlere huzurlu yaşam alanları sunuyor.

Huzuru keşfedin!

Doğal ve huzurlu bir yaşamı tercih edip, şehrin avantajlarından vazgeçemeyenler için yeni hayat çizginiz, hayallerinizin ötesinde Quant Residence'ta gerçekleşiyor. 3 katlı kapalı otopark hizmeti ile rahatlığınız güvence altına alınıyor.

Quant hayatınıza renk katmaya geliyor..
Hayallerinizin ötesinde bir gelecek...

Quant Residence, sakinlerine hem kaliteli bir yaşamın hem de şehrin ve iş dünyasının merkezinde yer almayı vaat eden bir residence projesi…

Standartları yükseltiyoruz.

İstanbul'un yeni finans merkezi olmaya hazırlanan Ataşehir'in kuzeyinde 4000 m2 alan üzerine kuruluyor. Ataşehir Şerifali bölgesinde hayata geçirilen Quant Residence, modern mimarisiyle fark yaratırken ferah yaşam alanları ile de dikkat çekiyor.

1+1, 1+1 dx, 2+1 ve 3+1 konut alternatifleri yer alan Quant Residence, 2 bloktan ve 66 konuttan oluşuyor.
• A Blok Zemin + 16
• B Blok Zemin + 4 Kat
• 3 Kat Kapalı Otopark

Rahatınız bizim için önemli..

Rahatlığınız ve konforunuz için tasarlanan kat bahçeli, loft ve penthouse gibi farklı daire tiplerinin yanı sıra farklı tip ve büyüklüklerde ticari alanlar da sunuyor.

Quant; modern mimariyi Ataşehir'e taşıyor. Arsanın eğimi önemli bir tasarım girdisidir. Topoğrafyanın arsanın derinliği boyunca kademe kademe yapıya dönüşmesi ve arsanın iki ucunu birer kapı gibi tutan, iki rezidans bloğu ile finallenmesi öngörülmüştür. Zemin arttırılarak, ticaret merkezi ve sosyal tesis gibi hacimler, birer geçiş ve peyzaj alanı olan bazalarda çözümlenmiştir.

Quant; modern mimariyi Ataşehir'e getiriyor.

Arsanın eğimi önemli bir tasarım girdisidir. Topoğrafyanın arsanın derinliği boyunca kademe kademe yapıya dönüşmesi ve arsanın iki ucunu birer kapı gibi tutan, iki rezidans bloğu ile finallenmesi öngörülmüştür. Zemin arttırılarak, ticaret merkezi ve sosyal tesis gibi hacimler, birer geçiş ve peyzaj alanı olan bazalarda çözümlenmiştir.Quant Residense estetik, modern ve dinamik yapısı ile farklı bir tasarım sunuyor. Elit, samimi ve her daim hayatın içinde olmayı hedefliyor. Quant Residence, güveni ve mutluluğu temel alarak, duygularınıza hitap eden, günlük yaşamın detaylarını kusursuzlaştırarak sizlere huzurlu yaşam alanları sunuyor.

Mutfaklar

Son teknoloji ve A+ ürünler kullanılarak dizayn edilen modern mutfaklarla kaliteli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Sosyal Hayat?
Size yaşamın merkezinde olmayı vaat eden Quant Residence, kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacak olan sosyal alanlardan da ödün vermiyor.

Otopark

3 katlı kapalı otopark hizmeti ile rahatlığınız güvence altına alınıyor.

Bir rezidanstan beklentileriniz nelerdir?

Bir rezidanstan beklentileriniz nelerdir? Çok daha fazlası Quant'da. Quant Rezidans; rahat, kullanışlı ve elit bir yaşam sunuyor. Ailenizle keyif içinde yaşayabileceğiniz bir yuva sıcaklığının yanı sıra, çok farklı imkanları da bir arada bulabileceğiniz bir yaşam platformu. Bu platformda, siz ve aileniz için tüm detayları düşünülmüş lüks bir hayatın keyfine varacaksınız. Quant Rezidans farklı beğenilere ve ihtiyaçlara hizmet eden, akıllı ev sistemine sahip daire seçenekleri ile size ve ailenize uygun konforu sağlar. Kapalı otopark hizmeti, sosyal imkanları ve her dairedeki kat bahçeleri ile konforlu ve mutlu bir yaşamın kapılarını aralayacaksınız.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiatasehir-serifaliyeni-konut-projelerie7-grup-quant-residence): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451