DELUXIA PALACE

Projeyi Takip Et
BATI ATAŞEHİR Ataşehir / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 482
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 38
Teslim Tarihi : 2012-12-30
Fiyat Aralığı : 275000
TEKNİK YAPITEKNİK YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Zirvede yeriniz hazır.

Gökteki yıldızlar tarih boyunca insanların dikkatini çektiler. Parıltılı görüntüleri, geceyi aydınlatan güzellikleri ve ihtişamlarıyla tüm insanları kendilerine hayran bıraktılar.
 
Şüphesiz onları böylesine eşsiz, böylesine değerli kılan bir başka sebep ise ulaşılmaz olmalarıydı. .
 
İşte biz de o ihtişam ve güzellik anlayışından ilham aldık ve insanların gözlerini kamaştıracak, benzersiz bir eser yaratmaya karar verdik.
 
Bilgimizi, deneyimimizi harca kattık, güzel İstanbul’a bir bina değil bir eser kazandırmak için her detaya günler geceler harcadık.
 
Konforun ve lüksün zirvesine ulaşmak için tekrar tekrar çizdik, tasarladık… Ve tabi ki ulaştığımız kusursuz güzelliğin ulaşılabilir olmasını sağladık.
 
İstanbul’un yeni yıldızı Deluxia işte böyle doğdu. Lüksün, konforun, estetiğin zirvesi böyle oluştu.
 
Siz de Deluxia Palace ve Deluxia Suites’le hemen tanışın, zirvede yerinizi alın.
Mutluluğu uzaklarda aramayanlara…
 
Deluxia, İstanbul’un en gözde yerleşim merkezlerinden Batı Ataşehir’de 2 rezidans binası olarak kuruluyor. E-5 ve Tem bağlantılarıyla İstanbul’un her köşesine, Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığıyla ise dünyanın 4 bir köşesine kolayca ulaşmanıza imkan tanıyor.
 
Üstelik Deluxia, Bağdat Caddesi ve Palladium Alışveriş Merkezi’ne birkaç kilometre, 12.000 kişilik spor salonu, cafeler, mağazalar ve sinema salonlarının bulunacağı İstanbul’un yeni yaşam merkezi Fenerbahçe Arena’ya ise sadece birkaç adım mesafede. Önümüzdeki yıllarda tamamlanması planlanan İstanbul Finans Merkezi’nin de tam karşısında olan Deluxia projesi, şehrin gürültüsünden uzak ama şehre yakın yaşamak isteyenler için her yönden avantajlı bir konumda.
Deluxia’da her şeye sahip olma lüksünüz var.
 
Bugün yeni hayatınızın ilk günü ve bu hayatı nasıl yaşayacağınız sizin elinizde. Deluxia’nın konfor ve sosyal yaşam artıları hayatınızın her gününe keyif katmak, işten ve uğraşılarınızdan geri kalan zamanınızı en iyi şekilde geçirmenizi sağlamak için düşünüldü. Deluxia’da kusursuz bir rezidans dairesinde oturmak dışında, rafine bir yaşamın gerektirdiği tüm ayrıcalıklara sahipsiniz.
 
Düşünün ki işten yorgun bir şekilde eve geldiniz. Aracınızı size özel kapalı otoparkınıza parkediyorsunuz ve hiç vakit kaybetmeden kendinizi havuza atıyorsunuz. Havuz çıkışı serin bir içecek alıyor ve saunanın yolunu tutuyorsunuz. Belki de tercihiniz yarım saatlik keyifli bir masaj oluyor. O sırada Fitness Center’da spor yapmakta olan komşularınızla biraz sohbet ediyor, yarın akşam bir basketbol maçı yapmak üzere sözleşiyorsunuz. Eşiniz plates dersinden çıkıp sizinle buluşuyor; birlikte çocuk klübünden küçük oğlunuz Can’ı alıyor ve site lokalinde güzel bir akşam yemeği yiyorsunuz. Deluxia’nın lüks hayat kavramı işte böyle bir şey. Elit bir sosyal yaşam için yollarda vakit kaybetmediğiniz, aradığınız her şeyin elinizin daha doğrusu evinizin altında olduğu bir yaşam. Unutmayın, hayatın tüm zorluklarını düşündüğünüz zaman siz bunu fazlasıyla hak ediyorsunuz.
Proje Yeri : Batı Ataşehir - İstanbul
 
Proje Özellikleri :
 
Açık ve kapalı yüzme havuzu
Fitness Center
Step, aerobic, plates merkezi
Türk hamamı, sauna, steamroom, masaj odaları
Basketbol sahası
Yürüyüş ve koşu parkuru
Çocuk kulübü
TV odası
Kütüphane
Toplantı odası
Dinlenme odaları
Site lokali
 
Başlama - Bitiş Tarihi
2010 - 2012

DELUXIA PALACE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasibati-atasehir-yeni-konut-projeleriteknik-yapi-deluxia-palace): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451