UPCİTY

Projeyi Takip Et
ŞEYH ŞAMİL CAD. NO:15 UĞURMUMCU Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 340
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 34
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 190000
TEKNİK YAPITEKNİK YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Teknik Yapı'dan yeni bir yaşam merkezi : UPCİTY

Upcity, İstanbul'un yeni ve modern yerleşim merkezlerinden Kartal Uğur Mumcu'nun tam ortasında, Anadolu yakasının oksijen deposu Aydos Ormanları'nın yanında yükseliyor. Yaşam kalitenizi yükseltecek Upcity Flats, bölgenin en büyük, en kapsamlı alışveriş merkezi Upcity Center ve son olarak konforlu yaşamın yeni adresi Upcity Residence'tan oluşan bu yeni yaşam merkezi, 36 yılı aşan Teknik Yapı güvencesiyle beğeninize sunuluyor.

Küçük ama eksiksiz bir şehir gibi...

Sadece yemyeşil doğaya değil, TEM ve E5'e bağlantılarıyla şehir merkezine de çok yakın olan Upcity, şehirden çok uzaklara kaçmadan stresten kaçabilmenizi sağlıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na birkaç dakika mesafede bulunan Upcity projesi, sık sık seyahati çıkanlar için de oldukça avantajlı bir konumda. İçerisinde bölgenin ilk rezidansını, ilk alışveriş merkezini barındırması dışında birçok öncü özelliğe sahip Upcity projesi, sunduğu ayrıcalıklı hizmetler, kapalı otopark ve yüzme havuzu gibi artılarıyla da fark yaratıyor.

Konut, rezidans, alışveriş merkezi ve kaliteli bir yaşam için gereken sosyal-sportif tüm tesisleriyle adeta küçük bir şehir özelliği taşıyan Upcity, size harika bir yaşamın kapılarını açıyor. 

UPCİTY İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikartal-ugurmumcuyeni-konut-projeleriteknik-yapi-upcity): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451