DEMİRLİ TWINS KARTAL

Projeyi Takip Et
Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
DEMİRLİ YAPIDEMİRLİ YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Her geçen gün gelişen ve İstanbul’un yeni yüzü olan Kartal’a yeni konut projeleri kazandıran Demirli Yapı, şimdi de tam bir konsept mimari ve yaşam alanı olacak DemirliTwins’i sizlere sunmaktan mutluluk duyuyor.

DemirliTwins gerek mimari özellikleri gerekse doğaya gösterdiği özen ile %85 doğal peyzajlı yeşil alan içerisinde, modern yaşamın tüm gereksinimlerini sizlere sunuyor.

Açık kapalı yüzme havuzuna sahip olan DemirliTwins fitness merkezi, spor sahası, SPA merkezi, cafe, çocuk parkı ve oyun alanlarıyla tam bir konsept yaşam merkezi olmaya aday. DemirliTwins, yapısal olarak modern ve sağlam bir mimarinin yanısıra Marmara denizi ve adalar manzarası ile yaşamın keyif noktası olacak.

DemirliTwins bulunduğu konum itibariyle kentsel dönüşüm projesinin merkezinde yer alıyor, Marmaray İstasyonu, Adalet Sarayı, Sabiha Gökçen Uluslar arası Havalimanı ve Formula pistine olan yakınlığı bir cazibe merkezi olmasını sağlıyor.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikartalyeni-konut-projeleridemirli-yapi-demirli-twins-kartal): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451