OFİS İN MALTEPE

Projeyi Takip Et
Aydınevler Mah. İskele Sokak No: 3 – 5 Maltepe / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : 1900-01-00
BUKA YAPIBUKA YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
YATAY MİMARİ KONSEPT İLE ÇALIŞMAK ARTIK ÇOK DAHA KEYİFLİ
 
“Ofis İn Maltepe”, E5 ve Kadıköy/Kartal Metro hattına yürüme mesafesinde, Sahil yoluna sadece 1.8 km uzaklıkta her gün gelişen ve yenilenen bir lokasyonda yatay mimari konsept ile yeniden yorumlanıyor.
 
Yenilikçi tasarım çizgisi, modern ve ferah ofis alanlarıyla “Ofis İn Maltepe” size iş hayatının ne kadar keyifli olabileceğini her gün yeniden hatırlatacak.
 
 
BUKA YAPI gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermek üzere 2005 senesinde kurulmuştur ve ilk konut projesini Ağustos 2007 tarihinde teslim etmiştir.
Amacımız gerçekleştirdiğimiz her projede en üst düzeyde kaliteyi sağlamaktır. Gayrimenkul sektörünün gelişimi de göz önüne alınarak ticari gayrimenkul pazarına odaklanan BUKA YAPI, tamamlanan projelerinin yanı sıra Şişli-Bomonti'de iş merkezi projesiyle ilgili görüşmeleri de son hızıyla devam ettirmektedir. 
 Ayrıca Buka Yapı, 2007-2009 yılları arasındaki 2 sezonda 1967 yılında kurulan Kadıköy’ün köklü kulübü Yonca Spor’un ana sponsorluğunu ve yönetimini Yoncaspor’un sportmenlik ve centilmenlik üzerine kurulu kolej takımı misyonunu daha da üst seviyelere taşıma arzusuna azami seviyede katkı sağlamak amacıyla üstlenmiştir.
  
İlerleyen yıllarda gayrimenkul portföyümüze eklenecek yeni projelerle adını sıkça duyacağınıza inandığımız BUKA YAPI ve projelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve tanışmak için sizleri ofisimize bekliyoruz.
 
Saygılarımızla,
Buka Yapı Yönetim Kurulu

Dış Resimler

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasimaltepe-yeni-konut-projeleribuka-yapi-ofis-in-maltepe): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451