OFİSİM İSTANBUL

Projeyi Takip Et
TUGAY YOLU CD NO:18 Maltepe / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
ÖZYAPI ÖZYAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul'un en işlek yeri


E-5 bağlantı yolunun hemen yanıbaşında,sahil yoluna 3 dakika metro istasyonuna 2 dakika,Kartal Adalet Sarayı'na 3 dakika,Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika,Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 3 dakika.. Ofisim İstanbul giderek İstanbul'un en stratejik noktası haline gelen Maltepe'de yükseliyor...


İş hayatının yeni rakamları


Toplam 60.000 m2 inşaat alanı , 3 blok , 219 adet ofis, 16 adet mağaza, 107 m2 den 833 m2 ye kadar büyüyebilen ofisler,475 araçlık kapalı otopark,25 araçlık açık misafir otoparkı,Her blokta 4 asansör


İş'te konfor,iş'te keyif

İş dünyasında hepimiz biliriz,çalışanlar yaptıgı işi keyifle yapıyorsa başarı kaçınılmazdır.İşte biz bunun için iş hayatına konforu ayrıcalıkları ve yeni bir vizyonu getiriyoruz.


Sıkı bir iş günü için güne zinde başlayın

Siz hiç ofiste sauna gördünüz mü? Peki ya fitness salonu? İş hayatının kurallarını değiştiriyoruz.Bay ve bayan saunalar,bay ve bayan spor salonları,restoran,kuaför,hobi salonu,lostra,teras bahçeleri,arşiv odaları,banka ATM'leri,copy center,oto yıkama..Yeni ofisinizin ayrıcalıklarından sadece bazıları.


Bu restoran sadece size rezervedir...

Bu restoran sadece Ofisim İstanbul çalışanları için..Artık öğle yemekleri"geçiştirilen öğün" olmaktan çıkıyor.Dünya mutfaklarından lezzetler...Dinlendirici bir ambiyans...Şık bir sunum...Ofisim İstanbul Restaurant'ta sizi bekliyor.Üstelik tam da cebinize göre! Ekonomik fiyatlarını da görünce Ofisim İstanbul Restaurant'ın müdavimi olacaksınız..


İstanbul'un en misafirperver ofisi!

Misafirlerinizi ya da müşterilerinizi önce bir resepsiyonda karşılayacağız.Ardından dilerseniz lobide,dilerseniz toplantı odasında ya da Ofisim İstanbul'un seçkin restoranında ağırlamak sizin tercihiniz..Ofisim İstanbul;resepsiyon lobi ve restoranıyla da iş hayatınıza yeni bir ayrıcalık katacak...


Kat kat otopark,kat kat prestij...

Kapalı otopark katlarımız Ofisim İstanbul'a daha da prestij katıyor.Toplam 500 araç kapasiteli otopark alanı sunan Ofisim İstanbul,oto yıkama ve vale hizmetiyle de iş hayatındaki konforu eksiksiz tamamlıyor.


"Kullandığın kadar öde" dönemi başlıyor

Maliye yonetim sistemiyle;ısıtma-soğutma-havalandırma gibi ortak giderleri artık kullandığınız kadar ödeyeceksiniz.Böylece ofisim İstanbul'da hem merkezi konforu yaşayacak hem de başkasının harcağını siz ödemek zorunda kalmayacaksınız.


Toplantınız varsa salonunuz da var!

Ofisim İStanbul'da yer alan ortak toplantı salonları müşterilerinize etkileyici bir sunum yapmak için ya da verimli bir toplantı gerçekleştirmeniz için tam donanımıyla hazır.


İşyeri güvenliği böyle olur

Kartlı geçiş sistemi,uzman güvenlik personeli,24 saat kapalı devre güvenlik kamerası sistemi,bina otomasyonu yangın ve duman alarmı..ofisim İstanbul'da güvenliği en üst seviyeye çıkardık.


Ofisim İstanbul'da sizi neler bekliyor?

ortak toplantı salonları
Loby ve Danışma
Donanımlı Güvenlik
Arşiv odası
Otopark ve Vale Parking
Ofisim İstanbul çalışanlarına özel Restaurant
Bay-Bayan Spor Merkezi
Bay-Bayan Saunalar
Restaurant ve Cafeler
Teras Bahçeleri
Harcadığın Kadar öde Maliyet Yönetim Sistemi
Back-Office
Kuaför,Lostra vb.Hizmet Üniteleri
Banka Atmleri
Copy Center
Oto Yıkama
Hoby Salonu
 

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasimaltepe-yeni-konut-projeleriozyapi-ofisim-istanbul): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451