MALTEPE ALTAYÇEŞME KONUTLARI

Projeyi Takip Et
Maltepe / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 320
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,4+2,5+1
Metrekare Aralığı : 97.00-250.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 440000TL-475000
TEMELTAŞ İNŞAATTEMELTAŞ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul’da yaşama sanatının en ince ayrıntılarını biliyoruz. Düşündük, sizler için düşledik ve hayata geçirdik. İstanbul’da ulaşımı kolay, zemini sağlam ve huzurlu çevresi ile yaşam kalitenizi artıracak olan Maltepe Altayçeşme Konutları benzersiz bir proje. Estetik ve sağlam yapısı, doğal ve sosyal yaşam alanları, inşaat garantisi ile sağlıklı ve güvenli bir ortamda çocuklarınızı huzurla yetiştirebilirsiniz. Bu benzersiz projede yaşam çoktan başladı, daha fazla geç kalmayın!

Oturmaya hazır, hemen teslim konutların %80’i satıldı, 230 aile yeni komşularını bekliyor. Daha fazla beklemeden sizin için düşlediklerimizi bir de siz görün. Yarınlarınız için huzurlu bir yuva ya da kazançlı bir yatırım… Gelin ve oturmaya hazır hemen teslim konutlarımızdan birini seçin!

Maltepe Altayçeşme Konutları, İstanbul Anadolu yakasında, Maltepe’de, E-5 kavşağına 100 metre mesafede, Kadıköy ve Kartal metro hattının Maltepe Metro durağının yanında, Maltepe CarrefourSa Alışveriş Merkezine 5 dakika, Kozyatağı CarrefourSa Alışveriş Merkezine de 10 dakika mesafededir.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasimaltepe-yeni-konut-projeleritemeltas-insaat-maltepe-altaycesme-konutlari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451