KARLI VADİ KONAKLARI

Projeyi Takip Et
BAĞDAT CD. ERŞET BEY SK. Maltepe / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
YAKON İNŞAATYAKON İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Doğanın tüm renkleriyle yaşamanın tadını çıkaracak 40 ailenin yaşayacağı Karlı Vadi Konakları'nda 30 adet 124 metrekarelik dubleks ve 10 adet 191 metrekarelik tripleks konak bulunuyor.

Dağ ve deniz manzaralı konaklar, kendilerine özel bahçeleriyle doğanın tadını çıkarmanızı sağlarken, teknik ve sosyal olanaklarıyla şehrin konforunu, şehrin gürültüsünden uzakta yaşama imkanı sunuyor.

Karlı Vadi Konakları'nda bulunan özel ısıtma sistemi, siz şöminenizin tadını çıkarırken, bu sıcaklığın tüm evinize yayılmasını sağlıyor.
Doğalgaz bağlantıları hazır olan konaklar, özel yalıtım sistemleri sayesinde doğa koşullarını minimize ederek, evinizin kısa sürede ısınmasını, bu sayede hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenize imkan tanıyor.
Bu özelliğiyle az rastlanan bir konforu sakinlerine sunmuş oluyor.

Konakların bulunduğu B.Derbent bölgesinde doğalgaz çalışmaları 2007'de tamamlanıyor.
    
 Karlı Vadi Konakları sunduğu keyfin yanı sıra kalite ve güvenilirliği ile de fark yaratıyor.
Karlı Vadi Konakları, radyejeneral temel sistemi ile inşa edilmiş olup, statik hesapları, Marmara Bölgesi'nde gerçekleşebilecek olası en büyük depreme göre projelendirilmiş ve uygulanmıştır.

Perde beton taşıyıcı sisteminde BS-25 tipi brüt beton kullanımı, temel altında bohçalama izolasyonu, çelik konstrüksiyon çatı kaplaması, özel alçı sıva, ytong duvarlar, temel çevresi özel drenaj projesi ile Karlı Vadi Konakları kalitesi ile ön plana çıkmaktadır.

İlkbahar, yaz, sonbahar ve kış…

Hepsi birbirinden farklı hepsi birbirinden güzel dört mevsim…

Peki bu dört mevsimin keyfini aynı noktada yaşamaya ne dersiniz?

 
    

    

Karlı Vadi Konakları konumu ve sosyal olanakları ile sakinlerine dört mevsimin keyfini doyasıya çıkarma imkanı sunuyor. İstanbul'a en yakın kayak merkezi olan Kartepe'ye (Green Park Kayak Merkezi) sadece 8 kilometre mesafedeki konaklar, kar ve su kayağı, trekking, bisiklet ve dağcılık gibi bir çok doğa sporunu yapıp, yorgunluğunuzu kendi evinizde atmanızı sağlayan bir cennet.
Her mevsimde farklı güzellikleri yaşayacağınız Karlı Vadi Konakları, sosyal olanaklarıyla da sakinlerinin yaşam kalitesini yükseltiyor.
Karlı Vadi Konakları içinde bulunan ve sadece sakinlerine özel Kulüp Karlı Vadi, yüzme, basketbol, tenis, fitness ve mini golf olanakları ile konak sakinlerine eşsiz zamanlar geçirme şansı sunuyor. Sapanca Gölü'ndeki su kayağı, Kartepe'deki kar kayağına olan yakınlığı nedeniyle farklı alternatifleri de bünyesinde barındıran Karlı Vadi Konakları, ulaşım kolaylığı ile sakinlerine zaman kazandırıyor.     

    

İstanbul'a 100, Kocaeli'ne 15 kilometre mesafede yer alan Karlı Vadi Konakları, şehrin stresinden tamamen uzakta huzurlu bir yaşam fırsatı sunuyor. Isıtmalı yüzme havuzundan lapa lapa yağan karı seyretmek, buhar odasının ardından iyi bir masajla rahatlamak, sauna keyfi ardından kafebarda gün batımını seyretmek ya da şömine çıtırtısında keyif yapmak…

Dört mevsimin keyfini en iyi anlatacak renkleri evinizin penceresinden görmek, ormanların bol oksijeni ile kendinizi tazelemek için sizi Karlı Vadi Konakları'na davet ediyoruz.
 

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasimaltepe-yeni-konut-projeleriyakon-insaat-karli-vadi-konaklari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451