MARMAROOM

Projeyi Takip Et
Zümrütevler Mh. Çağlayan Sk No:26, 34852 ZÜMRÜTEVLER Maltepe / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 300
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 55
Teslim Tarihi : 2014-12-01
Fiyat Aralığı : 250000
EVKO YAPIEVKO YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

MARMAROOM

 
Evimiz denize karşı…
 
EVKO & MEOT İnşaat Grubu, merkezi konumu, muhteşem deniz manzarası, yemyeşil doğası ve tertemiz havası ile İstanbul’un Anadolu Yakası’nın yükselen değeri olan Maltepe’nin en güzel noktasında yer alan yeni projesi MARMAROOM’u hayata geçiriyor.
13.000 m2 alan üzerinde 3 blokta 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde toplam 260 daireden oluşan MARMAROOM Projesi, Marmara Denizi ve Adalar’ın büyüleyici manzarası ve Süreyyapaşa Ormanı’nın etkileyici doğal güzelliği eşliğinde size daha huzurlu, daha konforlu ve daha keyifli bir yaşamı seçme olanağını sunuyor.
2.500 m2 alana kurulacak olan sosyal tesislerinde biri açık ve biri kapalı olmak üzere iki yüzme havuzu, çocuk havuzu, squash, masa tenisi, basketbol ve tenis oynanabilecek açık ve kapalı spor alanları, fitness merkezi, sauna ve masaj salonu, kafeterya, kreş ve çocuklarınızın güvenli bir şekilde eğlenebileceği oyun alanlarının yer aldığı projede ayrıca her daireye ait kapalı otopark ve depo alanı bulunmakta. Konumu itibariyle Kadıköy-Kartal hattının orta noktasında bulunan MARMAROOM, Maltepe Metro istasyonuna yürüyerek 15dk, araçla Maltepe merkeze 4dk, Maltepe Sahilyolu’na 5dk, Bağdat Caddesi’ne ise sadece 10dk uzaklıkta.
Eğer siz de şehrin göbeğinde doğayı, denizi ve modern hayatın olmazsa olmazlarını birarada yaşamak istiyorsanız, MARMAROOM’a buyrun.
Çünkü, MARMAROOM’da eviniz denize karşı…
 
GENEL ÖZELLİKLER
 
MARMAROOM Projesi’nde sağlıklı, keyifli ve güvenli bir yaşam için her türlü olanak sağlanacaktır.
Sosyal tesislerde  1 açık ve 1 kapalı olmak üzere iki havuz, çocuk havuzu, squash, basketbol ve masa tenisi için kapalı salonlar, sauna, fitness merkezi, kreş ve cocukların güvenle oynayabileceği oyun alanları yer alacaktır. Tenis ve basketbol oynanabilecek açık spor tesisi bulunacaktır.
Her daire için bir adet kapalı otopark bulunacaktır. Daire boyutlarıyla orantılı ebatlarda her bir daireye kişisel depo sunulacaktır.
Güvenlik hizmetlerini sağlamak için sitede 24 saat görev yapacak güvenlik görevlileri olacak, güvenlik kameraları bulunacak, siteye giriş – çıkışlar güvenlik kapılarından olacak ve bu kapılara dairelerden erişim sağlanacaktır.
 
TEKNİK ÖZELLİKLER
 
İnşaat
 
MARMAROOM Projesi’nde yer alan tüm yapılar Deprem Yönetmeliği’ne uygun olarak radye temel sistemiyle betonarme karkas olarak inşa edilecektir. Betonarme yapım tekniği tünel ve konvansiyonel kalıp kombinasyonu olacaktır.
Beton : İnşaatımızda TSE standartlarına uygun C30 ve C35 tipi beton kullanılacaktır.
Dış Cephe ve Duvarlar : Dış duvarlar tuğla, gazbeton veya bims olarak imal edilecektir. Dış cephede silikon esaslı suya dayanıklı boya, dekoratif komposit kaplama, seramik ve granit kullanılacaktır. Isı izolasyonu için dış cephede mantolama yapılacaktır. Bahçe katı daire dış duvarları extra su yalıtımı işlemine tabi tutulacaktır.Daire içi bölme duvarlar 1. sınıf bims ve tuğla olacaktır. Ses yalıtımını maksimize edecek malzeme kullanılacaktır. Bütün duvarlarda alçı sıva üstüne su bazlı boya kullanılacaktır.
Çatı : Mimari projeye bağlı kalınarak ısı ve su yalıtımı gereklerine uygun olarak teras çatı olacaktır.
Doğramalar : Pencere doğramaları ve balkon kapıları, ısı ve ses izolasyonu sağlayan çift camlı TSE belgeli 1. Sınıf PVC olacaktır.
Kapılar : Daire dış kapıları 1.sınıf ahşap kaplamalı çelik kapı olacaktır. İç kapılar, PVC kaplamalı 1. Sınıf tam press kapı olacaktır.

Dış Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

MARMAROOM İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasimaltepe-zumrutevleryeni-konut-projelerievko-yapi-marmaroom): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451