DORE LİFE

Projeyi Takip Et
Sancaktepe / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 332
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 69-218
Teslim Tarihi : 2014-05-01
Fiyat Aralığı : 187.000 - 570.000
AC YAPIAC YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Dore Life, kentsel yaşamın tüm yorgunluğunu kapıda bırakacağınız, güvenli ve huzurlu bir yaşam seçeneği için özel olarak tasarlandı.

Modern yaşamın yeni merkezi Dore Life, her türlü konforun sağlandığı 332 adet konut birimi, gerçek huzuru yaşayacağınız bir sosyal tesis ve günlük ihtiyaçlarınızı karşılayan bir çarşıdan oluşuyor.

    Bir yaşam örgüsü kurmanın hassasiyetiyle tasarlanan ortak mekânlarda, iki adet açık yüzme havuzu, basketbol sahası, mini futbol sahası ve çocuk oyun alanları yer alıyor.
    Ortak alanlar komşuluk ilişkilerinin gelişeceği odak noktaları olarak değerlendiriliyor.

Tüm yaşam tercihlerine saygıyla tasarlanan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri, konut tipolojisine göre ayrı bloklarda yer alıyor.

    1+1 konutlar D, E Bloklarında,
    3+1 konutlar B, C Bloklarında,
    2+1 konutlar F, G Bloklarında,
    4+1 konutlar ise A blokta yer alıyor.

En yeni deprem yönetmeliğine göre sağlam temeller üzerinde yükselen Dore Life'ta A, C ve D bloklar zemin ve 8 kat, B bloklar ise zemin ve 9 kat olarak planlandı. 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin, zemin katlar hariç tamamında balkonlar yer alıyor. 1+1 dairelerde ise her katta açık kat bahçeleri düzenlenmiş bulunuyor.

Sakinlerine gerçek banliyö hayatı yaşatan Dore Life, her yönüyle ayrıcalıklı bir yaşam tarzına ev sahipliği yapıyor. İşten eve değil, işten hayata dönüşün temellerini atıyor.

Dore Club

Komşularınızla kitap değişimi yapabileceğiniz mini kütüphane, dart, bilardo, masa tenisi gibi oyunlarla şenlenecek oyun salonu, restaurant, çocukların gözetmen nezaretinde vakit geçirebileceği çocuk oyun odası, ev konforunda sinema ve playstation keyfi yaşatacak sinema odası gibi aktivitelerin yer alacağı Dore Club'ta misafirlerinizi de keyifle ağırlayacak, neşenize neşe, ömrünüze ömür katacaksınız.

Kendinize ayıracağınız zamanları, dostlarınızla paylaşacağınız özel anları çok daha değerli ve anlamlı kılmak için tasarlanan Dore Club, üyelerine her günü tatil ayrıcalığında yaşatacak.

İç Resimler

Vaziyet Planı

DORE LİFE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasisancaktepe-yeni-konut-projeleriac-yapi-dore-life): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451