EGE BOYU

Projeyi Takip Et
Sancaktepe / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 644
Konut Seçenekleri : 0+1,1+0,1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 39.50-205.00
Teslim Tarihi : 2014-10-01
Fiyat Aralığı : 462000TL-700000
EVİYA GAYRİMENKULEVİYA GAYRİMENKUL PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Egeboyu projemizde Ege'nin güzelliklerini İstanbul'a taşıyoruz. Herkesin özendiği, her tatil dönüşü aklımızın kaldığı, "günün birinde mutlaka buralarda yaşamak isterim" dediği Ege yaşam tarzını ayağınıza kadar getiriyoruz.

Şimdi size bazı ipuçları vermek istiyoruz.

Hani gittiğimiz her Ege kasabasında bize sımsıcak karşılayan taş evler vardır, onların yanı başında oturmak bir çay kahve içmek, balık yemek hepimize iyi gelir.

Ege sokaklarına çıktığımızda gözümüze, burnumuza, midemize kadar hitap eden bir doğa buluruz. Lavantalar, begonviller, zeytin, sakız ağaçları, üzüm bağları... Ege doğasının bize sunduğu her tazelik vardır.

Evleri de bir başka cennettir. Doğal taşlar, cumbalar, ahşap panjurlar, geniş avlular insana keyif verir. Eve neşe ve huzur aşılanmıştır sanki...

İşte biz o atmosferden ilham alarak Egeboyu'nu yaptık.

Egeboyu'na ulaşmak çok kolay. İstanbul'un en hızlı gelişen, kişi başına düşen yeşil alan oranının en yüksek olduğu ilçelerden Sancaktepe'de konumlanıyor. Çekmeköy, Ümraniye ve Kartal üçgeninde kalan, Sinpaş GYO'nun Lagün projesine komşu olan Egeboyu Tem ve Şile otoyolu arasında yer alıyor.

MİMARİ KONSEPT

Ege yolculuğunuzun hiç bitmemesi, hatta bir ömür sürmesi için Ege yaşamını mimarisiyle beraber Egeboyu'na getirdik.

Ege kasabalarındaki sadeliği, sıcaklığı, huzuru, sürprizli mekanları modern mimari ile yorumladık.

EgeBoyu 2000 kişinin yaşayacağı bir Ege kasabası. Kent yaşamının karmaşasından uzak, Ege yaşamıyla modern mahalle hayatını da bulabileceğiniz, özel bir proje.

EgeBoyu'nu Ege'ye özgü cumbalardan, ahşap panjurlardan, taş kaplamalardan ilham alarak tasarladık. Ege'ye özgü bu mimari detaylarla yaşam alanlarını süslerken, modern çizgilere sahip balkonlar ve güneş kırıcı panellerle Egeboyu'na son derece modern bir hava kazandırdık.

EgeBoyu; tıpkı Ege kasabalarında olduğu gibi küçük evlerle büyük konakların, farklı hayat tarzlarının uyum içinde bulunduğu bir yaşam çeşitliliğine sahip. Siz nereyi tercih ederseniz edin, Ege Boyu'nun  her dairesinde farklı güzellikte bir Ege manzarasına sahip olacaksınız.

SOSYAL YAŞAM

Egeliler bilirler, Ege'de hayat her zaman keyiflidir. Bu yüzden Ege'nin nefis lezzetlerinin tadına bakacağınız restoranlardan, taze gevreklerini alabileceğiniz fırınına kadar Ege yaşamına özgü keyifler EgeBoyu'nda sizi bekliyor.

Ayrıca eczane, güzellik merkezi, market gibi farklı alanlardaki ihtiyaçlarınıza hizmet edecek olanaklar da Ege Çarşısı'nda olacak. EgeÇarşısı sadece EgeBoyu sakinlerine değil, herkese hitap edeceği için, farklı alışveriş imkanlarıyla bölgenin çekim merkezi olacak.

Ayrıca söylemeden geçmeyelim. EgeBoyu'nda haftanın belli günlerinde Organik Ege Pazarı kurulacak. Bisikletinizle pazara gidip, birbirinden farklı meyve ve sebzeleri almak çok hoşunuza gidecek.

Fitness center - Spa - Açık ve kapalı yüzme havuzları - Türk Hamamı

Profesyonel bir işletme tarafından işletilecek yaşam kulübünde her zaman zinde kalacaksınız.

EGE BOYU İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasisancaktepe-yeni-konut-projelerieviya-gayrimenkul-ege-boyu): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451