OPTİMAL LİFE

Projeyi Takip Et
Veysel Karani Mah. Kanuni Cad. No: 3/A Sancaktepe / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 234
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 77
Teslim Tarihi : 2017-06-01
Fiyat Aralığı : 286000
OPTİMUM YATIRIM VE GELİŞTİRMEOPTİMUM YATIRIM VE GELİŞTİRME PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Kusursuz Tasarım
Farklı metrekarelerde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin bulunduğu Optimal Life’da, dairelerin her santimetrekareleri beklenti ve ihtiyaçlar göz önüne alınarak tasarlandı.
Sadeliğin getirdiği kusursuz görünümün tüm detaylara yansıdığı projemizde en ince ayrıntısına kadar düşünülerek uygulanan peyzaj ve ortak yaşam alanları sayesinde özgürce nefes alabilecek, yaz kış sevdiklerinizle keyifli vakit geçireceksiniz.
 
Ne eksik Ne Fazla,
Her şey Optimal Life'ta
Sizin için bugünün ihtiyaçlarına, beklentilerine ve trendlerine en uygun yaşam ve ödeme biçimini Optimal Life'ta bir araya getirdik.
"Optimum" yaşamı mükemmel bir denge ile sunan Optimal Life, her detayın düşünüldüğü daireler, hayatınıza renk katacak yeşil alanlar ve sosyal olanaklarıyla tam ihtiyacınız olan yaşam alanıdır.
 
Aydos Ormanı
Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Sancaktepe’de, İstanbul’da oksijen oranının en yüksek olduğu Aydos Ormanı’na komşu Optimal Life, 234 daire ile hayatınızın her anını mutlulukla geçireceğiniz bir yaşam sunuyor.
 
 
NEDEN SANCAKTEPE?
Sancaktepe, ilk çağlardan itibaren mesire alanı ve yazlık sarayları ile ön planda olmuştur.
 
Yatırım değeri
Ford'un dünyadaki en büyük 3. Ar-Ge Merkezi olan ve Türkiye'nin özel sektördeki en büyük Ar-Ge yapılanmasına sahip Ford Otosan, Türkiye'de bir ilke daha imza atarak 1.300 mühendisini aynı çatı altında toplayacak yeni mühendislik merkezini Sancaktepe’de konumlandırıyor.
Ayrıca; Avrupa'nın En Büyük Sağlık Kompleksi olacak olan 4.100 yataklı Şehir Hastanesi de Sancaktepe'de kuruluyor. İçerisinde 14 ihtisas hastanesi olacak kompleks, 15.000 sağlık personelini istihdam edecek.
 
Doğayla iç içe modern şehir
Sınırlarında Aydos Ormanını ve gölünü barındıran Sancaktepe, şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak modern bir yaşam merkezi konumuna geliyor.
 
Zengin eğitim seçenekleri
Sancaktepe, özel eğitim kurumlarının da gözdesi… Bilfen Okulları, Doğa Koleji, Okyanus Koleji, Bahçeşehir Koleji, Küçük Prens Okulları gibi bir çok özel eğitim kurumu Sancaktepe’de kampüslerini faaliyete geçirdi.
Ayrıca Özyeğin Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi gibi bir çok üniversite kampüsü de Sancaktepe’ye komşu konumda.
 
Ulaşım Kolaylığı
Anadolu yakasında 7 ilçeye komşu konumundaki tek ilçe Sancaktepe.
Sabiha Gökçen Havalimanı’na 8 dakikalık mesafede bulunan Sancaktepe; İstanbul Finans Merkezi’ne 13, Boğaziçi Köprüsü’ne 15, FSM Köprüsü’ne ise 20 dakika mesafede yer alıyor.
Ayrıca önümüzdeki yıllarda Sancaktepe’ye gelecek olan Üsküdar – Sabiha Gökçen Havalimanı metrosu da Optimal Life’ın hemen yanı başında yer alacak.
 
 
ÖZEL FİYAT LİSTESİ
 
Normal Kat Evler
1+1 286.500 ila 382.000 TL fiyat aralığı
2+1 450.000 ila 499.500 TL fiyat aralığı
3+1 499.500 ila 603.500 TL fiyat aralığı
 
Bahçeli Evler
1+1 377.000 ila 422.000 TL fiyat aralığı
2+1 507.500 ila 512.500 TL fiyat aralığı
3+1 580.000 ila 675.500 TL fiyat aralığı
 
 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

OPTİMAL LİFE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasisancaktepe-yeni-konut-projelerioptimum-yatirim-ve-gelistirme-optimal-life): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451