KARAT İSTANBUL

Projeyi Takip Et
İNÖNÜ MH,SULTANGAZİ CD,NO:14 Sancaktepe / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 128
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,6+2
Metrekare Aralığı : 62.63-290.46
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 259000TL-650000
SULTANLAR YAPISULTANLAR YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Doğayla iç içe

Sabah kuş sesleriyle uyanmak,tertemiz bir havayı solumak,yeşillikler içinde yürüyüş yapmak,cocuklarınızı doğayla kucak kucağa ve güven içinde oyun oynamasını sağlamak ve daha  fazlası.Karat İstanbul size,doğayla,sporla ve sağlıkla iç içze bir yaşam hazırlıyor.

İdeal Yaşam alanı

7'den 70'e herkes için ideal bir yaşam alanı oluşturmak amacıyla 12.000 m2 lik bir alanda,2007 deprem yonetmeliğine uygun olarak inşa edilen Karat İstanbul,özlenen komşuluk ilişkilerinin yeniden canlandırılacağı sosyal yaşam alanlarıyla da fark yaratıyor.

Modern, yalın, fonksiyonel

Karat İstanbul evleri,konfor,estetik ve işlevselliği mükemmel bir uyumla harmanlıyor.Modern,yalın ve fonksiyonel bir mimari anlayışa sahip Karat İstanbul'da en önemli farklılık her metrekarede konforun gözetilmesi.

Daire tipleri

Karat İstanbul, 6 blok ve 128 adet daireden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler, 2+1, 6+2 dubleks daireler ve 3+1 tripleks daireler, yalnız yaşayanlardan geniş ailelere kadar herkese uygun seçenekler sunuyor.

KARAT'TA YAŞAM

Eviniz kadar yaşadığınız yerin sosyal imkanlarına da önem veriyorsanız Karat İstanbul çok doğru bir adres. Karat İstanbul, size sadece bir ev değil, bir yaşam sunuyor.

* Kapalı-açık yüzme havuzları
* Çocuk parkı
* Spor salonu
* Alışveriş merkezi
* 196 araçlık otopark

Çocuklarınıza değer veren bir yaşam alanı

Karat İstanbul, çocuklarınız ve sizin için güven dolu bir yaşam alanı yaratmaya öncelikle zeminden başlıyor. İstanbul'un en sağlam zeminlerinden biri olduğu bilimsel olarak kanıtlanan Sancaktepe'de yer alan Karat İstanbul, deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

24 saat site güvenliğinin bulunduğu Karat İstanbul, çocuklarınızın güven içinde oynayabileceği oyun alanlarına sahip. Şehir içinde dört duvar arasına sıkışan çocuklarınız, Karat İstanbul'da, yemyeşil oyun alanlarında sağlıklı bir çocukluk dönemi geçirecekler.

Sağlığınıza değer veren bir yaşam alanı

Sitede yer alan açık-kapalı yüzme havuzu, spor salonu ve geniş yürüyüş parkurlarıyla sağlıklı bir yaşamın tadını çıkarmaya hazır olunl. Spor sonrası sauna keyfi ise vazgeçilmeziniz olacak.

Karat'ta alışveriş keyfi

Karat İstanbul'da bulunan Sultanlar Alışveriş Merkezi'nde 73 adet mağaza, fastfood alanları, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, saunalı spor alanları, kapalı çocuk oyun alanları bulunuyor.

KARAT İSTANBUL İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasisancaktepe-yeni-konut-projelerisultanlar-yapi-karat-istanbul): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451