PARKVILLE

ÇAKMAK YAPIÇAKMAK YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Parkville İstanbul'un yeni gözdesi Tuzla Akfırat'ta sahiplerini bekliyor. 

Günümüz İstanbulunun kargaşasında sakin ve huzurlu bir yaşam arayanlar için tasarlanmış bu proje sevdiklerinizle birlikte kaliteli bir yaşam sunuyor.

Sizler için en ince ayrıntısına kadar düşünülüp uygulanan bu projeyi beğeninize sunuyoruz.

Güvenlik

Kapalı otopark ve villalar dışarıdan çepeçevre kamera sistemi ile korunmaktadır. Ayrıca her villanın kendine ait alarm sistemleri de mevcuttur.

Bina Özellikleri

Statik hesapları deprem yönetmeliğine göre titizlikle yapılmış olan villaların temelden itibaren su ve ısı izolasyonu açısından bohçalama ve mantolama işlemleri kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmıştır. Dış cephede mantolamanın üzerinde compact laminat (Avusturya firması max marka) ve granit seramik land-aparici kaplanmıştır. Çatılar brass marka kiremitle kaplanmış, paslanmaz çelik baca şapkaları ile estetik ve sağlamlık sağlanmıştır.

Bahçe ve Otopark

Müstakil kullanımdaki bahçeler ortalama 600 m2 civarındadır. Tüm bahçeler otomatik sulama sistemi ile sulanmaktadır. Her villanın kapalı otoparkta 1 ve kendi bahçesinde 1 adet toplam 2 araçlık park yeri vardır. Ayrıca misafir araçları için de kapalı otoparkta ekstra park yerleri bulunmaktadır.

Sosyal Alanlar

Açık havuz ve güneşlenme alanları kapalı oturma salonu, çocuk oyun alanı, bilardo salonu, spor salonu ve mini bardan oluşmaktadır. Ortak kullanım alanlarında oturma grupları tasarlanmıştır. 

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasituzlayeni-konut-projelericakmak-yapi-parkville): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451