DEMİRLİPARK YAKACIK KONUTLARI

Projeyi Takip Et
GÜMÜŞPINAR MAHALLESİ YAKACIK CADDESİ FİLİZ SOKAK NO.5/1 YAKACIK Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
DEMİRLİ YAPIDEMİRLİ YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

% 80 i yeşil alana ayrılan DemirliPark-Yakacık Projesi’ nde şehrin içinde olmanın yanı sıra doğanın ve yeşilin de içinde olacaksınız. Tertemiz havası, yemyeşil bahçeleri ve meyve ağaçları ile denize hakim bir lokasyonda 9 Blok içerisinde 1+1’ den 5+1’ e kadar 6 farklı kat planıyla toplamda 294 daireden oluşan  yepyeni bir yaşam sizleri bekliyor.
 
Stresten ve gürültüden uzak bu ortamda ihtiyacınız olan her şey bir adım ötenizde…  Artık evinizden uzaklaşmanıza, arabanıza binip yollara düşmenize gerek yok…
 
DemirliPark-Yakacık Projesi’ nde açık –kapalı yüzme havuzları, futbol-basketbol-voleybol sahası, tenis kortu,  masa tenisi,  açık-kapalı fitness alanları, SPA merkezi(sauna, buhar odası, dinlenme odası, jakuzi), bay-bayan kuaförü, cafe/restoran, süpermarket, koşu-yürüyüş parkuru, oto kuaför  sadece bir adım ötenizde…
 
Bu arada… Sakın sadece sizi düşündüğümüzü sanmayın… DemirliPark Yakacık Projesi’ nde çocuklarınız  için; kreş, çocuk yüzme havuzu ve oyun parkları da var.
 
  
Sizin ve ailenizin güvenli bir ortamda yaşaması için her türlü detayı düşündük…
 
DemirliPark -Yakacık Projesi’ ndeki tüm ortak alanlar kapalı devre kamera sistemiyle gözetim altında tutulurken siteyi çevreleyen duvarlar içerisinde de  7 gün 24 saat boyuca özel güvenlik ekipleri sizin huzurunuz  için çalışacak.
 
Aynı  zamanda dairenizden blok ve site girişine görüntülü intercom bağlantısı bulunacak, otopark girişlerinde de “Otomatik Giriş Sistemi”  kullanılacaktır.
 
Can ve mal güvenliğinizi en iyi şekilde koruyabilmek için Yangın Yönetmeliği’ ne uygun olarak ortak kullanım alanlarında ve otoparklarda yangın söndürme(sprinkler) sistemi, kat aralarında yangın söndürme hortumları ve tüplerinin yer aldığı yangın dolapları  ve her blokta yangın merdiveni bulunacaktır.
 
Avrupa’nın en güçlü kalite standardı olan DIN damgası taşıyan yapı ürünlerinin kullanıldığı DemirliPark Yakacık Projesi’ nde  “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”  göz önüne alınmıştır.
 
DemirliPark-Yakacık Projesi, TSE ve 2007 Deprem Yönetmeliği’ne uygun olarak ve zemin etütleri ışığında radye temel üzerine inşa edilmektedir.
 
Betonarme yapıların insanlar üzerindeki manyetik alan etkilerini tamamen ortadan kaldırmak için temele kadar inen “Özel Topraklama Sistemi” uygulanmaktadır.
 
DemirliPark-Yakacık Projesi’ nde tüm dairelerde merkezi ısıtma sistemi kullanılacak ve  ‘PAY ÖLÇER’ ile  bireysel kullanım olanağı sağlanacaktır. Bu sayede % 40 lara varan oranlarda enerji tasarrufu yapabileceksiniz.
 
Projede kullanılan tüm malzemeler 5 yıla kadar garanti kapsamında yer almaktadır.emirl
 
DEMİRLİPARK SOSYAL YAŞAM
 
% 80 i yeşil alana ayrılan DemirliPark-Yakacık Projesi’ nde şehrin içinde olmanın yanı sıra doğanın ve yeşilin de içinde olacaksınız. Tertemiz havası, yemyeşil bahçeleri ve meyve ağaçları ile denize hakim bir lokasyonda 9 Blok içerisinde 1+1’ den 5+1’ e kadar 6 farklı kat planıyla toplamda 294 daireden oluşan yepyeni bir yaşam sizleri bekliyor.
 
Stresten ve gürültüden uzak bu ortamda ihtiyacınız olan her şey bir adım ötenizde… Artık evinizden uzaklaşmanıza, arabanıza binip yollara düşmenize gerek yok…
 
DemirliPark-Yakacık Projesi’ nde açık –kapalı yüzme havuzları, futbol-basketbol-voleybol sahası, tenis kortu, masa tenisi, açık-kapalı fitness alanları, SPA merkezi(sauna, buhar odası, dinlenme odası, jakuzi), bay-bayan kuaförü, cafe/restoran, süpermarket, koşu-yürüyüş parkuru, oto kuaför sadece bir adım ötenizde…
 
Bu arada… Sakın sadece sizi düşündüğümüzü sanmayın…
 
DemirliPark Yakacık Projesi’ nde çocuklarınız için; kreş, çocuk yüzme havuzu ve oyun parkları da var.
iPark Yakacık Projesi’ nde çocuklarınız için; kreş, çocuk yüzme havuzu ve oyun parkları da var.

 

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiyakacikyeni-konut-projeleridemirli-yapi-demirlipark-yakacik-konutlari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451