PELICAN HILL IHLAMUR EVLERİ

Projeyi Takip Et
Akçaburgaz Mevkii Pelican Hill Evleri II. Etap No: 151 Büyükçekmece / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 112
Metrekare Aralığı : 440
Teslim Tarihi : 0000-00-00
KAMEROĞLU İNŞAATKAMEROĞLU İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Kameroğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen PelicanHill-Ihlamur Evleri, PelicanHill 2. Etap devam projesi olarak 2014 yılı başı itibariyle yeni bir tasarım anlayışla tasarlandı.
 
Toplamda 112 villadan oluşan projenin %80’i tek katlı, %20’si iki katlı tasarlanmış olup, villaların brüt alanları 440-540 m² aralığında değişmektedir. Ortalama 2000-2500 m² aralığında değişen arsa payları dâhilinde her villanın kendine özel bir bahçesi ve 70 m² büyüklüğünde havuzları bulunmaktadır. Ocak 2014 itibariyle tamamına yakınının kaba inşaatı bitirilmiş olan projenin temel amacı, PelicanHill’in marka değerini arttırmak ve bugünün ihtiyaçlarına uygun olan ideal ev hayalini PelicanHill Ihlamur Evleri sakinlerine sunmaktır.
 
Bu amaç doğrultusunda hayata geçirilen projemizde, modern dünyanın sunduğu yüksek teknolojiler kullanılmış olup güncel konut projelerinde yaşanan teknik altyapı ve yalıtım sorunları göz önünde bulundurularak yeni çözümler üretilmiştir.
 
İnovatif yapı çözümleri ile inşa edilen Ihlamur Evleri projesi “maketten satış” prensibiyle değil, tüm mobilya ve aksesuarları ile örnek olarak hazırlanan numune villada gösterilerek farklı bir satış politikası ile müşterilerine sunulmaktadır. Böylece bu villalarda yaşamayı tercih eden bireyler, evlerini satın aldığı andan itibaren tercih edecekleri ürünleri ve işçilik kalitesini yerinde görme ve deneyimleme imkânına sahip olacaktır.
 
Kameroğlu İnşaat, bu satış politikası ile müstakil ev hayatına geçiş yapmak ve sakin bir yaşam keyfi sürmek isteyen aileleri daha fazla cesaretlendirmeyi arzu etmektedir.
 
Projemiz, kentin karmaşasından uzak yaşamayı tercih eden, apartman yaşantısının verdiği zorluklarla mücadele etmekten yorulmuş çocuklu aileler ile orta yaş ve üzerinde olan ailelere, tek katlı yaşamın rahatlığını, güvenini ve konforunu sunmayı hedeflemektedir. Ev sahipleri, bahçelerinde özlem duydukları pastoral yaşama dair isteklerini gerçekleştirebilecekler ve hatta kendi sebze ve meyvelerini yetiştirebilecekleri imkânlara sahip olacaklardır.
 
Villa içerisinde bulunan ancak bahçeden ayrıca ulaşım sağlanacak şekilde tasarlanan konforlu hizmetli birimleri sayesinde kendi evlerinde çalışan yardımcılarının mahalleriyle villa içi alanları kendi içinde bağımsız mekânlara dönüştürebilecekleri bir esneklik ve konfora sahip olacaklardır.
 
Projemizi tercih eden villa sakinleri, villaya entegre olarak tasarlanmış SPA birimlerinde buhar banyosu ve masajlı havuz tadını çıkarabilecekleri gibi, geniş salonlarında yer alan şöminelerinin başında ailecek keyif sürebileceklerdir. Bununla birlikte, site içerisinde yer alan çocuk oyun alanları, yürüme ve koşu parkurlarının yanı sıra, PelicanHill bünyesindeki 4.000 m²’lik alanda Pelican Life Club; cafe&restaurant, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor tesisi ve market imkânlarından da yararlanabilecektir.
 
Ihlamur Evleri sakinleri, güvenliğin en üst seviyede tutulduğu kontrol noktalarından geçiş yaparak evlerine ulaşmaktadır. Misafirlerin ve ziyaretçiler, bu kontrol noktalarından geçişleri sırasında ev sakinleri tarafından onay alınarak siteye girişleri sağlanmaktadır. Merkezi jeneratör sistemini de bünyesinde bulunduran ortak site alanları ile ana bulvar ve tüm sokaklar ev sahiplerinin mülkiyetindedir.
 
Ihlamur Evleri yüksek kalite anlayışıyla bir villa hayatında istenebilecek her türlü konforu, deluxe seçenekli dekorasyon alternatifleri ile yakın zamanda satışa arz edilecektir.
 
Kameroğlu İnşaat, kuyumculuk geleneğinden gelen bir nesil olarak söz verdiğinin daha iyisini, zamanından önce yapmayı hedefleyerek projelerinin her zaman arkasında duracaktır.
 
Siz değerli site maliklerinin yerleşiminden sonra tek amacımız mutluluğunuz ve teşekkürlerinizdir.
 
 

Dış Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibuyukcekmece-yeni-konut-projelerikameroglu-insaat-pelican-hill-ihlamur-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451