KOZA ŞEHİR

Projeyi Takip Et
Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 879
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,5+2,6+1
Metrekare Aralığı : 58
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 160000
GARANTİ KOZA İNŞAATGARANTİ KOZA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

1. ve 2. fazı Akiş ile ortak yürütülen, 3.fazı ise Koza Şehir adıyla yalnızca Garanti Koza tarafından üstlenilen Akkoza, çok kapsamlı bir yaşam projesi. Koza Şehir, dünyanın önde gelen mimari gruplarından Design Development Group (DDG) tarafından çağdaş bir estetik anlayışıyla yaratılıyor. Koza Şehir, 60 m²'den 560 m²'ye değişen büyüklükleri, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+2 ve Penthouse seçenekleri ile standartların üstünde bir yaşam sözü veriyor.

Koza Şehir estetik anlayışı ve çevre düzenlemesiyle de bambaşka... Her köşede karşınıza çıkan kusursuz mimari, konutlarda 3.10 metrelik inanılmaz tavan yüksekliği, ortak mekânlarda ihtiyaç odaklı modern kentsel çözümler, geniş mi geniş yeşil alanlar, rengarenk parklar...

Paylaşmaktan ve parçası olmaktan gurur duyacağınız bir yaşam biçimi Koza Şehir'de sizi bekliyor..

Türkiye'de ilk defa konut, alışveriş merkezi, hastane, okul ve yaşam alanı bir arada Koza Şehir ile hayata geçiyor!

Güçlü ve güvenilir bir isim!

Koza Şehir, sektörünün en güçlü ve en güvenilir isimlerinden olan Garanti Koza’nın imzasını taşıyor. Garanti Koza, bugüne kadar çok seçkin konut projelerine imza attı ve bu projede de yaşam kalitenizin güvende, doğru ellerde olduğunun en güçlü garantisi.

Yüksek standartlarda bir mimari!

Dünyanın önde gelen mimari gruplarından Amerikan firması Design Development Group (DDG) tarafından çağdaş bir estetik anlayışıyla tasarlanan Koza Şehir, toplam 44.000 m²'lik bir alan üzerine kuruluyor. Modern mimarisi, güçlü estetik anlayışı ve yaratıcı çevre düzenlemesi ile dikkat çeken proje, sizi paylaşmaktan ve parçası olmaktan keyif alacağınız bir yaşam biçimine davet ediyor.

Yaşamınızda isteyeceğiniz tüm renkler bir arada!


Modern bir şehirde olması gereken, paylaşmak ve yaşamak istediğiniz her şey Koza Şehir'de sizin için bir arada. Çağdaş yaşamın tüm gereksinimlerini yansıtan 401 konutu, dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıran bölgenin en kapsamlı alışveriş merkezi, büyük konser ve gösterilere ev sahipliği yapabilecek donanımdaki Festival Park'ı, yemyeşil parkları, her türlü spor ve sosyal aktiviteye imkan sağlayan Club İstanbul'u, tam teşekküllü hastanesi ve okulu ile Koza Şehir, yalnızca sakinlerinin değil, tüm bölgenin cazibe merkezi olmaya aday.

Siz de bu eşsiz fırsatı kaçırmayın, Koza Şehir'da şimdiden yerinizi alın!

Koza Şehir, geleceği için sağlam bir adım atmak isteyen herkesi bekliyor. Hem keyif dolu güvenli bir yuva, hem de kazançlı bir yatırım olanağı... Beklentilerinizin tam karşılığı Koza Şehir'de.

İç Resimler

KOZA ŞEHİR İle İlgili Haberler


Notice: Undefined index: Dosya in /home/yp/public_html/proje.php on line 315

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasiesenyurt-yeni-konut-projelerigaranti-koza-insaat-koza-sehir): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451