AGENA PARK

Projeyi Takip Et
DOĞAN ARASLI CAD. NO.215 Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 340
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 103
Teslim Tarihi : 2015-01-01
KUMUŞOĞLU İNŞAATKUMUŞOĞLU İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

AGENA; Kuzey yarımkürede yön bulmayı sağlayan Kuzey Yıldızının yani Polaris'in, Güney yarımküre versiyonudur. AGENA Park, son yıllarda özellikle konut ve işyeri projeleri ile yükselen yıldız haline gelen Bahçeşehir, Esenkent, Esenyurt ekseninde inşa edilmekte ve görsel özellikleri yanında bölgesel hakimiyetiyle de takip edilecek bir yıldız olmaya aday olarak projelendirilmiştir. TEM otoyoluna 1Km, D-100 (eski E-5) karayoluna sadece 5Km, mesafede olmasından ötürü her yere kısa zamanda ulaşım imkanı bulmaktadır. AGENA Park Evleri projesi, site sosyal donatı alanları yanında bölgenin sunduğu aktivite ve sosyal imkanlardan ötürü kaçırılmaz bir fırsat olarak dikkat çekiyor.

AGENA PARK, sadece bir ev olmaktan ziyade kendi içinde bir yaşam tarzını ifade eden kapsamlı ve esnek çözümler üreten mimarisiyle oldukça beğeni kazanıyor. Kafe (restaurant), yaz-kış yüzme olanağı sağlayan kapalı yüzme havuzu, sağlıklı yaşam için spor merkezi, saunası ve Türk hamamı bulunmaktadır. Ayrıca, çocuklara taşıt korkusu yaşatmayacak ve oyunlarını güven içinde oynama fırsatı sunan çocuk oyun alanları, çok amaçlı spor alanı, komşuluk ilişkilerine ivme kazandıracak kamelyalar ve süs havuzlarıyla "yükselen yaşam yıldızınızı" sunuyor.

AGENA PARK projesinde buna ilave olarak, kombi ve panel radyatörler, ankastre mutfak ürünleri, hidrofor sayesinde kesintisiz su, merkezi uydu sistemi ve kablo TV altyapısı, görüntülü diafon sistemi, ıslak zeminler birinci sınıf seramik, salon ve odalar birinci sınıf laminant parke, proje çözümlerine göre banyolarda Hilton veya etejerli lavabo, birinci sınıf bataryalar, PVC doğramalar ve ısı yalıtımlı cam, jeneratör sayesinde kesintisiz elektrik, mantolama sistemiyle gerçekleştirilen ısı ve ses yalıtımı sayesinde kışın sıcağın, yazın serinliğin keyfini sürebileceğiniz bir yaşam alanı, aracınızın yazın güneşten kışın yağmur ve kardan etkilenmemesi için açık - kapalı otopark, AGENA PARK sakinlerinin gönül rahatlığı içerisinde olabileceği, günün 24 saatinde kameralı site güvenliği ve elektronik giriş-çıkış denetimli güvenlik sistemi sağlanacaktır. Mahal listesi kapsamında kullanılacak tüm malzemeler TSE veya ilgili standartlara uygun olacaktır.

AGENA PARK projesi, günümüz çağdaş inşaat teknolojileri dikkate alınarak Zemin Etüt raporu, ilgili yasal ve teknik standartlar çerçevesinde hazırlatılmıştır. Radye jeneral temel ve tünel kalıp teknolojisi kullanılarak inşa edilen AGENA PARK'ta, binaların depreme karşı güvenliği en üst düzeye çıkarılmıştır.

AGENA PARK 8 blokta toplam 340 daireden oluşmaktadır;
1+1 daireler brüt 89M² ile 116M² arasında, 2+1 daireler brüt 114M² ile 128M² arasında, 3+1 daireler brüt 152M² ile 167M² arasında, 4+1 daireler brüt 218M² ile 231M² arasında projelendirilmiş olup 25 ayrı seçenekte ve zengin bir yelpazede konut seçebilme olanağı sağlanmıştır.

Sosyal İmkanlar

 

8 Blok 340 daireyi kapsayan Agena Esenyurt Evleri, konut sahiplerine çok özel yaşam alanları sağlamak amacıyla birçok özellikleri ile Esenyurt ta yerini alıyor.
 
24 saat kameralı özel güvenlik sistemi,
Açık / kapalı otopark,
Kamelyalar,
Sauna,
Fitness salonu,
Türk hamamı,
Süs havuzu,
Çok amaçlı spor sahası,
Çocuk oyun alanı,
Cafe,
Kapalı yüzme havuzu...

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasiesenyurt-yeni-konut-projelerikumusoglu-insaat-agena-park): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451