BOTANICA İSTANBUL

Projeyi Takip Et
Güzelyurt Mahallesi Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 477
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 62
Teslim Tarihi : 2016-12-01
Fiyat Aralığı : 251000
MUTLU İNŞAATMUTLU İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
AK PROJEAK PROJE PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
 
ŞEHRİN EN DOĞAL HALİ
"Şehrin en doğal hali" sloganı ile başlayan Botanica İstanbul projemizde Kapalı otopark alanı, açık ve kapalı yüzme havuzları, spor salonu ve sosyal donatılara sahip.
Beylikdüzü’nün en seçkin yerinde ve metrobüse 1 dakika yürüme mesafesinde.
 
DOĞAMIZDA AİLE VAR
Botanica'da ailenizle birlikte bambaşka bir dünyaya kapı açacaksınız. 2+1, 3+1 ve 4+1 yaşam seçenekleri ile metrekarelere sığmayacak kadar mutlu bir yaşam sizi ve ailenizi bekliyor.
 
HAYATIN TAM MERKEZİNDE
Botanica, metrobüse, otobüs durakları ve E-5 ana arteli 100 metre mesafede, yanıbaşından Marmarapark Avm, 500 metre mesafede Migros, Bauhouse ve Reel Market ile hayatın tam merkezinde...
 
YAŞAM SEÇENEKLERİ
Botanica'da ailenizle birlikte bambaşka bir dünyaya kapı açacaksınız. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 yaşam seçenekleri ile metrekarelere sığmayacak kadar mutlu bir yaşam sizi ve ailenizi bekliyor...
 
SOSYAL YAŞAM
 
YAŞAMIN EN LEZZETLİ YERİ
Botanica'da lezzetin de en doğal ve en benzersiz halini bulacaksınız. Eşsiz restoranları ile yaşamın en tatlı anlarını burada yaşayacak ve lezzetin doğal olarak büyüleyen dünyasına kapılacaksınız.
 
YÜZÜNÜZ HEP GÜLECEK
Şöyle güzel bir havuzda yüzmek kolay. Ama yeşillikler içinde yer alan Botanica havuzunda yüzmek ise başka bir olay. Siz ve sevdikleriniz Botanica'da her kulaçta düşlerine yaklaşacak.
 
DOĞALLIK RUHUMUZDA VAR
Botanica'da yaşayacağınız büyüleyici spa deneyimi ile, eşi benzeri olayan bir kusursuzluğu ruhunuzun derinliklerinde hissedeceksiniz. Bu büyüleyici dünyada kaybolacak ve adeta yeniden doğacaksınız.
 
O KADAR RAHAT Kİ...
Çünkü burası Botanica. Burada sizin rahatlığınız için herşey düşünüldü. Mutluluğun ve rahatlığın dayanılmaz cazibesine kapılacaksınız. Botanica'da her gün başka rüyanızı gerçekleştireceksiniz.
 
GÜVENDESİNİZ
Doğanın en güvenli yerindesiniz. Çünkü Botanica'da yer alan ileri teknoloji kameralar ile donatılmış benzersiz güvenlik sistemleri ile evinizde huzur içinde yaşayacaksınız.
 
 
 

Dış Resimler

Vaziyet Planı

BOTANICA İSTANBUL İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasiesenyurt-yeni-konut-projelerimutlu-insaat-ak-proje-botanica-istanbul): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451