ÖNAY PALMİYE EVLERİ

Projeyi Takip Et
Beylikdüzü Mevkii Cumhuriyet Mh. Hürriyet Cd. No:15 Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
ÖNAY GRUP YAPIÖNAY GRUP YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Önay Grup'un yeni projesi Önay Palmiye Evleri, Esenyurt, Beylikdüzü mevkiinde 4 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. 

 
192 konutun yer alacağı Önay Palmiye Evleri'nde 3 blok bulunuyor. 2 bin metrekarelik gezi ve yeşil alanın bulunduğu projede 2 oda 1 salon ve 3 oda bir salon konut tipleri bulunuyor. 
 
Önay Palmiye Evleri kapsamında 4 dükkan, 3 katlı kapalı otopark, sauna, buhar odası, fitness center, toplantı salonları, görevli daireleri, çocuk oyun alanları, anfi tiyatro, bahçe bulunuyor. 
 
Hayatı tek bir adrese sığdırdık sloganıyla yükselen projede 6 adet asansör, 4 adet yangın merpeni ve 2 merpen bulunuyor. Palmiye Evleri, Bahçeşehir TEM bağlantısı ve E5'e oldukça yakınn mesafede yer alıyor.Önay Palmiye Evleri; İDO seferlerine ve metrobüse oldukça yakın alanda konumlandırılıyor. 

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasiesenyurt-yeni-konut-projelerionay-grup-yapi-onay-palmiye-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451