STAR TOWERS

Projeyi Takip Et
Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 582
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 78.43-301.59
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 170000-530000
RDS REFORM İNŞAATRDS REFORM İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

PROJE'NİN GENEL ÖZELLİKLERİ

Esenyurt'ta konumlanan proje, üstün ve modern mimari tasarımla hayata geçiriliyor. Görkemli bir dikey mimariye sahip olan projemizde belirli bir kottan itibaren göl ve deniz manzarası bulunmaktadır.

Projenin sosyal tesisleri sadece site sakinlerinin ve misafirlerinin kullanımına açık.

582 konuttan oluşan Star Towers Projesi, 24 ayda tamamlanacak. Ispartakule ve Bahçeşehir'e komşu olan Esenyurt ilçesinde hayata geçen Star Towers, bu komşu bölgelerin de çekim merkezi olma iddiasına sahip.

STAR TOWERS'TA YAŞAM

Site sakinleri ve misafirlerine özel sosyal tesisler :

* 2 adet kapalı yüzme havuzu (biri sadece kadınlar için)
* Çocuk havuzu
* Duş ve Wc alanları
* Fitness / spor salonu
* Türk hamamı, sauna, buhar odası, şok havuzu
* Çocuk oyun alanları
* Yürüyüş yolları
* Açık ve kapalı otoparklar
* Market, mağaza ve kafelerin yer aldığı AVM
* 7/24 güvenlik hizmeti

Ulaşım - Manzara

TEM ve E5 bağlantı yolları üzerindeki Esenyurt'ta yer alan proje, ulaşım ve konum açısından çok avantajlı bir noktada bulunuyor. TEM ve E5 karayolundan birkaç parsel içeride, trafik ve yol gürültüsü almayan ancak çok kolay ulaşılabilen bir konumda.

Büyükçekmece Gölü manzarasına hakim yapısıyla benzeri az bulunur bu projenin üç cephesinden de yol geçiyor. TEM bağlantısının ve E5'in çok yakınında bulunan proje, hem özel araç hem de toplu taşıma için güçlü ulaşım aksları üzerinde yer alıyor.

Yakın gelecekte, Beşiktaş-Çağlayan-Alibeyköy-Tekstilkent istikametinden geçecek Mahmutbey metro istasyonu hattı Bahçeşehir, Esenyurt üzerinden Silivri'ye yönelecek. Böylece Esenyurt metroya kavuşacak ve ulaşım daha da kolaylaşacak. Metro durağı projeye yürüme mesafesinde olacak.

Proje, karayolunun yanı sıra Atatürk Havalimanı'na 15 dakika mesafede olması ve Ambarlı Limanı, denizyolu ulaşım noktalarına yakınlığı sayesinde, alternatif güçlü ulaşım akslarının kesiştiği bir noktada konumlanıyor.

Projenin çevresi alışveriş merkezleri ile donatılmış durumda. Metro, Carrefour, Bauhause gibi büyük marketlere çok yakın olan proje, bölgedeki AVM'lere 10 dakika mesafede.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasiesenyurt-yeni-konut-projelerirds-reform-insaat-star-towers): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451