ESİLA KENT

Projeyi Takip Et
Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 407
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 90
Teslim Tarihi : 2014-03-01
Fiyat Aralığı : 140000
TURGUTREİS GROUPTURGUTREİS GROUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Proje Teslim Tarihi : Projenin 2014 yılının Şubat ayında teslim edilmesi planlanıyor.
 
1500 metrekare alana konumlandırılmış projede 12 kat 50 daire bulunmaktadır. Beylikdüzü Altınyıldız bölgesinde yapılan projede daireler 1+1, 2+1 olup 1+1 daireler 95 metrekare 2+1 daireler ise 145 metrekaredir.
 
Esenyurt'un parlayan güneşi ESİLA KENT'de yerinizi ayırtın!
 
Turgutreis Group tarafından inşa edilen Esila KENT, 36000 metrekare üzerine konumlandırılmış 6 blok 420 daireden oluşmaktadır.
 
1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri ile her bütçeye uygun seçenekler sunulmaktadır. Beş yıldızlı  otel konsepti ile hazırlanan proje sosyal olanakları ile dikkat çekmektedir. Projede yer alan sosyal imkanlar; havuz, spor salonu, çocuk kulübü, güzellik merkezi, türk hamamı, sauna, spa, oyun sahası, kat bahçesi, yürüyüş alanı ve çok amaçlı salon bulunmaktadir. Çok amaçlı salonda, nişan, toplantı vb. organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz. 724 güvenlik sistemi ile gözünüz arkada kalmadan günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Çocuk kulübü ile çocuklarınız uzman eğitmenler eşliğinde eğlenirken gelişim evrelerini tamamlayıcı, zeka artırıcı aktivitelere katılabilirler. Güvenlik sistemi sayesinde ise ev dışıda da rahatlıkla eğlenebilirler.
 
Esenyurt'un en görkemli projelerinden biri olan Esila KENT'de rüya gibi bir yaşam için geç kalmayın! Uygun ödeme planları ile her bütçeye hitap ederken konforlu ve sağlam yapısıyla da öne çıkan projede yerinizi ayırtın. Hakettiğiniz yaşam yanıbaşınızda!
 
Modern Mimari, Konforlu Yaşam!
 
Sevdiklerinizle birlikte huzurlu, güvenli, konforlu bir yaşam için Esila KENT'E davetlisiniz. Esenyurt Devlet Hastanesi'nin tam karşısında olan projemiz de son kalan daireler için acele edin!

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasiesenyurt-yeni-konut-projeleriturgutreis-group-esila-kent): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451