BLOX HALİÇ

Projeyi Takip Et
HAMİDİYE MH,ANADOLU CD Kağıthane / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 154
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 110.00-257.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 350000TL-750000
EFEKTİF GAYRİMENKULEFEKTİF GAYRİMENKUL PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Bir yanda Şişli, Beşiktaş, Taksim; diğer yanda Levent, Etiler, Maslak; ön cephede tarihi yarım adanın yükselen değeri Cendere Vadisi... İstanbul'un içinde bu özel konumda seçkin ve seçilen bir proje. Blox Haliç'te siz de yerinizi alın, İstanbul'un dört bir yanı size komşu olsun!

Blox Haliç, çok yakında tamamlanacak İstanbul Sadabad ve Cendere Vadisi projelerinin yanı başında yer alıyor. 18. yüzyılın eğlence, kültür, mimari ve görsel zenginliklerinin merkezi olan Sadabad alanı, 2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul'a yakışan şekilde yeniden düzenleniyor. İmrahor Köşkü, Çadır Köşkü, Sadabad Sarayı, Çağlayan Su Köşkleri, kuğulu göletler, fayton yolları, fil köprüleri, çiçek bahçeleri, bunlardan bazıları. Kâğıthane - Haliç ekseninde yer alan Miniatürk, Sütlüce Uluslararası Kongre ve Kültür Merkezi, Santral İstanbul, Rahmi Koç Sanayi Müzesi, Yunus Gösteri Merkezi bölgeye kültür, sanat ve eğlence alanında değer katıyor. Blox Haliç’in önünde İstanbul'un tarihi değerleri, Kâğıthane'nin efsanevi Sadabad Projesi ve güzellikleri canlanacak.

Eşsiz konumu ile Kanyon, Metrocity, Sapphire gibi alışveriş merkezlerine, Işık Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi gibi eğitim kurumlarına, iş merkezlerine yakınlığı hayatınızı kolaylaştıracak.

Blox Haliç'te modern ve konforlu yaşamın tüm olanaklarını yanı başınızda bulacaksınız. Blox Haliç, site yaşamında aktivitelere imkan tanıyan sosyal donatılara sahip birimlerle, sporu ve eğlenceyi bir arada sunuyor.

Blox Haliç'te yaşayanlar güneşli günlerde havuzun keyfini çıkaracak, fitness salonunda dilediği saatte spor yaparak sağlıklı ve formda kalacak, sauna ve kafeteryanın bütün olanaklarindan gönüllerince yararlanabilecekler.

Blox Haliç'te

    güvenlik ekipleri,
    kameralı izleme,
    24 saat kayıt,
    sensörlü ve fotoselli sistemler

yoluyla sağlanan geniş güvenlik altyapısı sayesinde huzurlu ve güvenli bir yaşama sahip olacaksınız.

Kapalı otoparkta sprinkler (otomatik yangın söndürücüler) ve kamera sistemleri yer alıyor. Site bahçesi ve blokların çevresi güvenlik ekibi tarafından 24 saat takip ediliyor, kayıt yapan kameralarla denetleniyor. Daire içlerinde alev, duman, gaz detektörleri ve ortak alanlar için jeneratör mevcut.

İç Resimler

BLOX HALİÇ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasikagithane-yeni-konut-projeleriefektif-gayrimenkul-blox-halic): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451