BOMONTİ MODERN PALAS

EXTENSA GROUPEXTENSA GROUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Hemen teslim…
 
Modern Palas Projemizde ise, Home office olarak kulanabileceğiniz 1+1 dairelerimiz 66 – 69 m²,  2+1 dairelerimiz 107 – 110 m² ‘dir. Ayrıca 163 m²’lik exclusive 2+1 daire tipimizde mevcuttur.
 
Daire planlarını internet sitemizden de detaylıca inceleyebilirsiniz.

15 kat, sadece 98 daire ve her gün değişen "rastlantısal" ve dinamik bir mimari cephe tasarımı… Modern Palas, Bomonti'nin hızla değişen çehresine uygun, aynı zamanda mahallenin renk ve dokularıyla barışık bir tasarım ve yaşam tarzını öne çıkarıyor. Koyu kahverengi tonuyla zeminden başlayarak çatıya doğru beyazlayan bir cephe renk skalası binaya sakin ve zarif bir kimlik kazandırıyor. Üstelik özel hareketli panjur sistemi sayesinde Bomonti Palas her güne farklı bir görünüşle başlayacak. Dış cephedeki rastlantısallık, gün içerisinde binaya etkileyici bir dinamizm kazandıracak.

Yüzölçümleri 66 m2 ile 210 m2 arasında değişen büyüklüklerde farklı tipte 1+1 ve 2+1 daireler bulunuyor. Modern Palas'ta 98 adet itinayla planlanmış, yüksek kaliteli malzeme kullanılmış seçkin daire yeni ev sahiplerini bekliyor.

Yüksek standartlarda bir şehirli yaşam için her detay düşünüldü. Resepsiyon/Concierge hizmeti, 24 saat güvenlik, daire dışında konumlandırılan ayrı depolama alanları, bina altında 4 kat otopark alanı, teknik destek, apartman kat görevlisi, peyzaj, bina yönetim hizmeti Modern Palas'ta hayatınızı kolaylaştıracak. Hem de son derece düşük bir aidat karşılığında…

Fonksiyonel kat planları, Extensa'nın aynı bölgedeki diğer projesi Extensa Bomonti Apartman'dan tanıdığınız yüksek inşaat ve malzeme kalitesi, bina tasarımında kullanılan özel enerji tasarrufu ve izolasyon teknolojileri ile Modern Palas, Bomonti'nin tam merkezinde size butik ve tıpkı ismindeki gibi modern bir yaşam sunuyor.

Modern Palas projesi hem İstanbul'un, hem Bomonti'nin tam kalbinde yer alıyor:

Nişantaşı'na 10 dakika
Metroya 7 dakika
Tem ve E5'e 5 dakika
Tünele 1 dakika
Havaalanına 20 dakika
Dolmabahçe'ye 5 dakika

Osmanbey metro istasyonuna yürüyüş mesafesinde, Nişantaşı'nın yanı başında yer alan Bomonti'den arabayla E5 ve TEM gibi önemli otoyollara ulaşım çok yakın ve kolay. Yakın zamanda genişletilen Piyalepaşa Bulvarı sayesinde Taksim'e ulaşımın oldukça rahat olduğu Bomonti'den ister 5 dakikada yürüyerek şehir merkezine, ister arabayla ana arterler üzerinden İstanbul'un herhangi bir semtine ulaşım çok rahat. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 7 tepe 7 tünel projesinin ilk etabı olan Bomonti - Kabataş Tüneli ile de Dolmabahçe'ye 3 dakikada ulaşım sağlanıyor.

Her yere yakın oluşu ve ulaşım kolaylığı sayesinde, Bomonti Modern Palas'ta İstanbul'un merkezinde olacaksınız. Kapalı otopark alanındaki yeriniz de her daim sizin kullanımınıza ait olacak.

KONSEPT

İstanbul'un "palas kültürü" modern bir yaşam tarzı ile buluşuyor. İstanbul'da rezidanslardan önce palaslar vardı…

Özellikle İstanbul'un Avrupa yakasındaki merkezi semtlerinde günümüzde apartmanların arasında isminde palas terimini barındıran çok sayıda karakterli, mimarisiyle ön plana çıkan binaya rastlarız.

İstanbul'un tarihi semtlerinden Bomonti de artık modern bir mimari ve modern bir yaşam tarzı ile harmanlanmış palasına kavuşuyor.

Modern Palas projesi ile İstanbul'a yepyeni ve semtin sembollerinden olacak bir palas armağan ediyor.

YATIRIM

Kentsel dönüşümü çok hızlı yaşamakta olan ve hızla değerlenen Bomonti bölgesindeki sınırlı sayıdaki projeler içerisinde butik karakteri, fonksiyonel daireleri, yüksek kalite standardı, düşük daire aidatları ve hepsinden önemlisi Extensa'nın 100 yılı aşkın inşaat deneyimi ile yükselen Extensa Modern Palas, doğru zamanda doğru bir yatırım yapmanız için size büyük bir fırsat sunuyor.

Önümüzdeki dönemde çok daha değerlenecek bu bölgede, prestijli bir projede ev sahibi olmanın önemi büyük. İstanbul'un tam kalbinde üniversite kampüslerinin, 5 yıldızlı otellerin, iş, kongre ve alışveriş merkezlerinin, café ve restoranların yükselmekte olduğu Bomonti'nin geleceği çok parlak.

Sevdiğiniz bir evde, nezih bir atmosferi doğru komşularla paylaşmanın keyfine doğru bir yatırım kararı vermiş olmanın huzurunu ekleyin. Bomonti'deki modern palas hayatına "Merhaba" deyin.

Teslim Tarihi : Aralık 2012

İç Resimler

BOMONTİ MODERN PALAS İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisisli-bomontiyeni-konut-projeleriextensa-group-bomonti-modern-palas): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451