ELİTPARK BORNOVA EVLERİ

TEKNOEN YAPITEKNOEN YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Teknoen Mühendislik Elit Park Evleri projesi ile yeni bir yaşam konseptine imza atıyor. 35 adet modern yaşam alanı bu proje ile birlikte sahipleriyle buluşacak.
 
Elitpark Bornova Evleri’nde deprem güvenliği ön plandadır. Radye temelin altına çakılmış kazıkların toplam uzunluğu tam 5.000 m dir. Bu kazıklar radye temel ve bina ile betonarme (C30 beton sınıfı) olarak bağlıdır.
Elitpark Bornova Evleri sakinlerinin otopark problemleri olmaz. Bina altındaki bodrum katta her daire için otopark alanı ayrılmıştır. Ayrıca misafirleriniz ve ikinci arabalarınız için de açık otopark yeri bulunaktadır.
Özel mutfak dizaynlı, hazır ankastre setli ( Fırın , Ocak, Davlumbaz, Mikrodalga)Elitpark Bornova Evleri'nde her dairenin mutfak bacası kendisine özeldir. Diğer dairelerin yemek kokuları sizin bacanızdan içeri süzülemez..
Elitpark Bornova Evleri akıllı bina statüsündedir.
Otomatik olarak kumanda edilebilen, daireye giriş ve çıkışlarda açılıp kapatılabilen elektronik panjur sistemine sahiptir.
Her odada müzik yayını olacak, evden çıkıldığında istenirsa buzdolabı ve alarm dışında kalan tüm elektrik sistemi kapatılabilecektir.
Yerden ısıtma sistemine sahiptir. Yerden ısıstma sistemleri size ve ailenize konforlu ve sağlıklı ısınan yaşam alanları sunar.
Daire girişinde bulunan kumanda panosundan görevliye sipariş verebilecek ya da asansör çağırabileceksiniz.
Apartman girişine, otopark alanına ve çocuk oyun alanına yerleştirilen kameraları daire içerisinden izleyip görüntü takibi yapabileceksiniz.
Kullanılan tüm malzemeler doğal ve 1.sınıf olacaktır. Islak zeminlerde 1. Sınıf seramik, odalarda 1.sınıf lamine parke kullanılacaktır.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomizmirbornova-yeni-konut-projeleriteknoen-yapi-elitpark-bornova-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451