STUDIO NOVA BORNOVA

1+1 MUTLULUĞUN FORMÜLÜ

Projeyi Takip Et
Bornova / İzmir
Konut Sayısı : 36
Konut Seçenekleri : 1+1
Metrekare Aralığı : 70
Teslim Tarihi : 2014-12-01
Fiyat Aralığı : 180000
YAMAN GROUP İNŞAATYAMAN GROUP İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Bornova'da, merkezin avantajlarını kendi olanaklarıyla bütünleştiren 36 konutluk proje YAMAN GROUP'un yeni mimari konseptini yansıtıyor. Biri brüt 70m² Normal daire Tipi diğer brüt 75m² olan Köşe Daire ile 1 + 1'de yaratılan verimli alan kullanımı ve maksimum konfor STUDIO NOVA'ya değer katan artılarla bir araya getirilerek cazip bir yaşam merkezi sunuyor. Dairelerde tüm modern ayrıntılar düşünülmüş. Giriş, banyo, salon, amerikan mutfak ve yatak odasından oluşan Studio Nova tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. 
 
Studio Nova adından da anlaşılacağı gibi yepyeni bir konsept. Tamamen genç jenerasyonun istek ve ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış modern bir proje. Günümüzün değişen konut anlayışında artık gençler, pahalı, büyük ve kullanışsız daireler yerine hareketli, modern, fonksiyonel ve tabi ki ekonomik çözümler talep ediyorlar. 
 
Çağımızın bu giderek yükselecek olan konut trendlerine Yaman Grup olarak Studio Nova ile bizde ortak olmak istedik. İzmir’in en merkezi yerlerinden Bornova’da yükselecek olan projemizde standartlarınızda taviz vermeden, uygun fiyatlarla herkese benzersiz bir yatırım fırsatı sunuyoruz.
 
AYRICALIKLAR
 
STUDIO NOVA BORNOVA YATIRIMCILARINA NELER SUNUYOR?
İzmir’in en çok öğrenci sirkülasyonuna sahip lokasyonu Bornova’dayız. Ege üniversitesi ve Yaşar üniversitesinin tam ortasında yer alıyoruz. Üniversiteli gençliğin yaşam ve eğlence merkezi olmaya aday Studio Nova, gençlere ve ailelerine güvenli, modern, hareketli ve kaliteli bir yaşam sözü veriyor!
 
STUDIO NOVA BORNOVA'NIN AVANTAJLARI NELER?
Yüksek standartlara sahip yeni bir yaşam merkezi olacak olan Studio Nova, yüksek öğrenci sirkülasyonu, standart bir kira getirisiyle beraber en fazla 10 yılda kendisini amorti edebilme potansiyeline sahip bir yatırım olarak göze çarpıyor.
 
PEKİ NEDEN STUDIO NOVA BORNOVA?
Çünkü pratik kullanışlı şık 1+1’ler tüm ihtiyaçlarınıza göre tasarlandılar. Stüdyo dairenizi ister ofisiniz olarak kullanın ister eviniz! İster kiraya verin ister kendiniz kullanın. Kullanışlı dairenizde sabah toplantılarınızı yapın, akşamları şık salonunuzda misafirlerinizi ağırlayın. Üstelik tüm bu benzersiz stüdyo dairelerin; metro ,otoyol ve otogara yürüme mesafesinde olduğunu bir düşünsenize!
 
LOKASYON
 
ADRES TARİFİ:
Studio Nova Bornova; Forum Bornova karşısındaki Baumax'dan 2. Sanayiye doğru giderken Bahçeşehir Koleji ile karşılacaşaksınız. Bahçeşehir koleji karşısındaki köprüyü geçtiğiniz zaman tam karşınızda 1. ve 2. Atıfbey Sitesi mevcut. Studio Nova Bornova bu iki sitenin tam ortasında yer almaktadır. 
 
KAT PLANLARI
 
STUDIO NOVA'NIN ÖZELLİKLERİ;
 
Studio Nova projesinde 36 adet 1+1, 2 tip daire yer alıyor. Brüt 70m² olan Normal dairelerimiz ve Brüt 75m² olan Köşe dairelerimiz mevcut.
 
Giriş , banyo, salon , amerikan mutfak ve yatak odasından oluşuyor. Girişteki özel vestiyer , salonda asma tavan modern ve şık görünümlü ışık bantı,
 
Studio Nova mutfağı için özel tasarım dolaplar, ankastre set daire sahiplerinin bütün ihtiyaçlarına kullanışlı ve şık çözümler sunuyor.
 
Ayrıca yatak odalarında bulunan gömme dolap ayrıntısı ferah, geniş bir alan yaratırken aynı zamanda mekanın modern çizgisini koruyor.
 
Daireler ayrıca merkezi uydu sistemi ve doğalgaza sahip.
 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomizmirbornova-yeni-konut-projeleriyaman-group-insaat-studio-nova-bornova): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451