EDRA EVLERİ

Projeyi Takip Et
Çeşme / İzmir
Konut Sayısı : 8
Konut Seçenekleri : 5+1
Metrekare Aralığı : 350
Teslim Tarihi : 2014-06-01
Fiyat Aralığı : 1000000
DOĞUSAN İNŞAATDOĞUSAN İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Dış cephesi ağaç kaplama ve doğal taştan oluşan tek kat görünümlü Edra Evleri'nde kişiye özel konforun tüm ayrıntıları düşünüldü.
 
Her biri kendisine ait havuzlu sekiz evden oluşan Edra Evleri, komşu yakınlığını seven ama kendisine ait bir yaşamı olmasını da isteyenlerin tercihi. Jakuzi keyfinin yaşanabileceği bahçeler, ışık sütunlarıyla birbirinden ayrılıyor.
 
Geceleri yedi ayrı renkle büyülü bir hale bürünen Edra Evleri, farklı çizgisiyle Çeşme'deki renkli yaşama huzurlu bir pencere açıyor. Evlerdeki geniş camlardan, tıpkı gündüz saatlerinde olduğu gibi geceleri de yaşamın tüm renklerini izleyebilmek mümkün.
 
Ferah ve ince detaylarla bezeli Edra Evleri, ahşap dokusunun sıcaklığı ile kaliteli ve şık bir çizgiye sahip. Dışarıdan tek katlı görünen evler, kullanışlı ve çok amaçlı değerlendirilmiş bodrum katıyla zarif bir mimari tasarım ürünü.
 
İleri teknolojide akıllı ev sistemi ile donatılan ve merkezi sistemle yerden ısıtmalı olarak tasarlanan Edra Evleri'nde, doğalgazdan daha uygun ve verimli bir çözümle
kış günlerinde de bahar sıcaklığını yaşayabilirsiniz.
 
Konforlu, kaliteli ve ferah detaylarla zenginleştirilen Edra Evleri, klasik bir yaz evine değil, yaşam boyu huzur bulacağınız bir yaşam alanına davet ediyor.
 
Dış cephesinde uygulanan yedi renkli aydınlatma sistemi, dilerseniz evinizin içinde de gökkuşağı keyfini yaşatıyor.
 
Doğanın tüm güzelliklerine ve yaşamın her rengine evin içersinden tanık olabileceğiniz şekilde tasarlanan odalar yine ahşap dokusuyla bütünleşmiş. Bu sıcak atmosfer, ev içersinde geçen saatlerin huzurlu ve kaliteli geçmesini amaçlamakta.
 
Hobi ve spor alanları, yardımcınız için tasarlanan banyolu oda ve ileri teknolojili akıllı ev sisteminin kontrolünü sağlayabileceğiniz teknik oda konforlu bir yaşamın ince detaylarını sunuyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomizmircesme-yeni-konut-projeleridogusan-insaat-edra-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451