NATURALM ÇİFTLİK EVLERİ

Projeyi Takip Et
Karamürsel / Kocaeli
Konut Sayısı : 45
Konut Seçenekleri : 3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 104
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 300000
ALM İNŞAATALM İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
TANITIM
 
ALM İnşaat, yeşille mavinin buluştuğu İstanbul’un yanı başında Karamürsel'in Karaahmetli Köyü’nde doğal bir hayatı yaşayabilmeniz için Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri’ni sizlere sunuyor.
 
Bahçeli bir ev herkesin hayali. Domatesler, biberler, güller, çimenler, kediler ve köpekler...
 
Nasıl bir bahçeniz olsun isterdiniz? İçini istediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz kocaman bir bahçe sunuyoruz sizlere. Üstelik çocuklarınız, evcil hayvanlarınızla güvenle oynayabilecek, onlarla dostluk kurabilecek, hayvan sevgisinden asla mahrum kalmayacak. Büyük şehrin koşturmacasından, kalabalığından ve gürültüsünden kaçabilmek için size ait bir yaşam alanı, size ait bir dünya.
 
Özlediğiniz, hayalini kurduğunuz, yaşamak istediğiniz kaliteli, konforlu, güvenli ve doğayla iç içe bir hayat 3 farklı tipte 45 adet bahçeli evle sizleri bekliyor.
 
HAKKIMIZDA
 
Temiz hava, doğa, su ve toprak şimdi çok daha güzel yaşamak!
Güne horoz sesleriyle başlamak,
Kahvaltıda organik yiyecekler tatmak,
Meyveleri dalından koparmak,
Evcil hayvan beslemenin tadını çıkarmak,
Doğanın sunduklarını özgürce yaşamak,
Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri'yle artık hayal değil...
Bir an önce gelin, hayatı daha güzel yaşayın!
 
Şehir hayatı içerisinde kendinizi kaybolmuş mu hissediyorsunuz, doğayla iç içe huzurlu ve dingin bir hayatı mı arzuluyorsunuz, geniş bahçeli müstakil bir ev sizin de mi hayallerinizi süslüyor?
 
Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri, arzu ettiğiniz yaşamı size şehre çok yakın ama stres ve telaştan çok uzak bir lokasyonda sunuyor.
 
Çocuklarınızın doğadan öğrenebilecekleri, özgürce oynayabilecekleri, toprak ile iç içe bir yaşam.
 
Siz de yaşam dengenizi bulmak, özgürce yaşamak istiyorsanız gelin tanışalım!
 
Eylül sonuna kadar geçerli olacak indirimli fiyatlarımızdan yararlanmak için lütfen bizi arayın: 0850 300 0 256 (ALM). Örnek evimizi görmeye sizi de bekliyoruz.
 
KONUM ALM İnşaat, İstanbul’un yanı başında yeşille mavinin buluştuğu Karamürsel'in Karaahmetli Köyü’nde doğal bir hayatı yaşayabilmeniz için Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri’ni sizlere sunuyor.
 
Üstelik Türkiye’nin en büyük otoyol projesi olan Gebze - Orhangazi - İzmir Otoyolu’ndaki İzmit Körfez Geçiş Köprüsü körfez geçişi’ni 70 dakikadan 6 dakikaya indirecek.
 
Gebze - İzmir Otoyolu Projesi dahilinde İzmit Körfezi'nin Dilovası-Hersek burnu arasında yapılması planlanan İzmit Körfez Geçiş Köprüsü ile hem ülkemiz köprü tamamlandığında dünyanın en uzun ikinci köprüsünü kazanacak, hem de Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri her yere yakın bir konumda olacak. Otoyol Projesinin tamamlanmasıyla Naturalm Çiftlikevleri’nden;
 
İstanbul’a 1 saat, Bursa'ya 30 dakika, İzmir’e 3 saatte ulaşılabilecek. Naturalm Çiftlikevleri Ankara’ya da sadece 4 saat mesafede.
 
2015 yılında tamamlanması planlanan Körfez Geçiş Köprüsü, Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri'ni yatırımın gözdesi haline getiriyor...
 
DETAY
 
Kalitemiz:
Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri'nin dış cephesinde tamamen doğal görünümlü, dayanıklı ve modern malzemeler kullanıldı, doğayla bütünleşmiş bir görünüm kazandırıldı. İç mekanlarda ise kaliteden asla ödün verilmeden, doğayla tamamen uyumlu bir konsept oluşturuldu.
 
Hizmetlerimiz:
Naturalm’i diğer projelerden ayıran en önemli özelliği Özel Hizmetler’dir. Bahçe düzenlemesinden evcil hayvan teminine, ev temizliğinden tamirat ve bakım işlerine kadar bir çok hizmeti isteğinize göre sizlerle buluşturuyoruz. Çevre köy ve çiftliklerden temin edilen doğal bitkisel ve hayvansal ürünleri günlük tazeliğiyle kapınıza getiriyoruz. Yokluğunuzda bahçeniz için ne hayal ettiyseniz bu düzeni aynı şekilde bulmanızı sağlıyoruz. Size kalan tek şey doğadan ve hayattan keyif almak olacak.
 
Güvenliğimiz:
Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri bünyesinde güvenliğiniz 7/24 site konforunda özel güvenlik ekibiyle sağlanacak, huzurunuzu ve tadınızı hiçbir şey kaçırmayacak. Çünkü burası huzurun ve yaşamın güzelliklerinin hiçbir zaman eksik olamayacağı özel bir yer.
 
Konumumuz:
Hayal ettiğiniz yaşamın adresi Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri, İstanbul'a ortalama 70 km uzaklıkta, İzmit Körfez Köprüsü'nün tamamlanmasıyla birlikte Anadolu Yakası'ndan sadece 1 saatlik mesafede. Yani, sadece 1 saatte şehrin tüm gürültüsünden ve stresinden uzaklaşabilecek, vücudunuzun ve ruhunuzun aradığı o huzura ulaşabileceksiniz.
 
Samimiyetimiz:
Bahçe dahilinde ve haricinde aracınız için güvenli otopark alanları bulunmakta. Eşsiz yeşillikler içinde, hiç ayrılmak istemeyeceğiniz etkinlik ve toplantı yerleri, kafeteryalar, özel keyif alanları tamamen sizin hizmetinizde olacak.
 
Seçeneklerimiz:
3 farklı tipte bahçeli evlerden oluşan, 45 villamız bulunmaktadır. Merak etmeyin, hepsinde aklınız kalmasın diye size en uygununu seçmenizde yardımcı olacağız.
 
ÖZEL HİZMETLER
 
Bahçe hizmetleri;
Bahçe düzenlemesi, peyzaj ve bakımı
Meyve ağaçları temini, dikimi ve bakımı
Bahçe ürünleri için tohum ekimi, bakımı ve zirai ürün temini
Evcil ve kümes hayvanları için barınak temini ve kurulumu
Evcil ve kümes hayvanlarının temini, bakımı ve veteriner hizmetleri
 
Ev temizliği hizmetleri;
Temel ev malzemelerinin (temizlik ürünleri, şömine odunu, tüp v.b.) temini
Ev ve bahçe için gerekebilecek tamirat ve bakım hizmetleri
Çevre köy ve çiftliklerden doğal bitkisel ve hayvansal ürünlerin temini
 
Sosyal tesis hizmetleri;
Kafeterya hizmetleri
Rezervasyonlu toplantı organizasyonları
Restoranda yemek ve eğlence organizasyonları

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomkocaelikaramursel-yeni-konut-projelerialm-insaat-naturalm-ciftlik-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451