Akbank’tan KOBİ’lere Gönlüne Göre Öde Kredisi

Akbank, KOBİ’lerin ihtiyaçlarını farklı ödeme seçenekleri ile gönlüne göre karşılayabilecekleri finansman desteği sunuyor.
Akbank’tan KOBİ’lere Gönlüne Göre Öde Kredisi

Akbank, KOBİ’lerin işlerini büyütmeleri, rekabette öne çıkmaları için dijitalleşmeden krediye kadar farklı konularda ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Akbank, “Gönlüne Göre Öde Kredisi” ile de KOBİ’lere nakit akışları doğrultusunda geri ödemeleri koşullarını gönlüne göre belirleme imkanı sunuyor. 36 ay vadeye ve 50 bin liraya kadar kullanılabilen kredi KOBİ’lere 6 farklı ödeme seçeneği sunuyor.

“6 farklı ödeme seçeneği, 36 ay vade, 50 bin TL’ye varan limit”

Gönlüne Göre Öde Kredisi ile ilgili bir açıklama yapan Akbank KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, her zaman piyasanın nabzını tutan bir banka olarak, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını yakından izlediklerini belirterek, “İş ortağı olarak konumlandırdığımız müşterilerimizin her platformda yanında olmaya çalışıyoruz. KOBİ’lerin finansman ihtiyaçları kritik ancak bu finansmana uygun ödeme koşullarıyla erişmesi de bir o kadar önemli. Bu gerçekten hareketle onlara sunduğumuz ürün ve hizmetleri çeşitlendirmeye devam ediyoruz” dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü:

“KOBİ’lerin ödeme ve tahsilat dönemleri yani nakit akışı ticari ve kurumsal firmalar gibi çok düzenli değil. Dolayısıyla hem krediye ihtiyaç duyuyorlar hem de kredi geri ödemelerinde esnekliğe sahip olmak istiyorlar. KOBİ’lerin nakit ihtiyaçlarını farklı ödeme alternatifleri ile gönlüne göre karşılayabilecekleri bir finansman modeli olan Gönlüne Göre Öde Kredisi de bu noktada önemli bir kolaylık ve bu sebeple büyük ilgi görüyor. 36 ay vadeye ve 50 bin liraya kadar kullanılabilen kredimizle KOBİ’lerimize 6 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz. Kredi ödemeleri alışılageldik aylık eşit taksitler halinde yapılabildiği gibi 3 ya da 6 ay geri ödemesiz dönem alternatifleriyle de yapılabiliyor. Müşterilerimiz ayrıca 2 ya da 6 ayda bir ödemeli veya kullandırım tutarının %20’sinin son taksitte ödeyecekleri eşit taksitli kredi seçeneklerinden de yararlanabiliyor. Böylelikle, kredi geri ödemelerini, işlerinin durumuna göre, istedikleri gibi ayarlayabiliyorlar. KOBİ’lerimizi esnek ödeme seçeneklerini öğrenmek ve kullanmak üzere Akbank şubelerimize bekliyoruz”  dedi.

Krediye başvurmak için KOBİ’lerin cep telefonuna “GONLUNEGOREODE” yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını 4425’e SMS ile göndermeleri yeterli olacak. 

 


Paylaş:

Konut Kredisi
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48