TEB Diş Hekimleri Günü’ne özel avantajlar sunuyor

TEB, 22 Kasım Diş Hekimleri Günü’ne özel olarak 21-25 Kasım tarihleri arasında “İhtiyaç Kredisi”, “Doktor POS”, “Marifetli Hesap”, ” TEB Yıldız Priority Kart”, “Kimliğim Güvende Sigortası” ve “6 kıtada yaklaşık 50.000 ATM’den ücretsiz para çekme özelliği” ile diş hekimlerine ayrıcalıklı ürün ve hizmetler sunuyor.
TEB Diş Hekimleri Günü’ne özel avantajlar sunuyor

 22 Kasım Diş Hekimleri Günü’ne özel bir kampanya başlatan TEB, diş hekimleri için avantajlı “İhtiyaç Kredisi” sunuyor. Bu kapsamda TEB, 21-25 Kasım tarihleri arasında “İhtiyaç Kredisi” başvurusu yapan hekim müşterilerine %2,33 faiz oranlı, dosya masrafsız kredi imkanı sunuyor. Ayrıca kampanya kapsamında, Aralık ayı sonuna kadar TEB’e en az bir adet yeni otomatik fatura talimatı getiren diş hekimleri, 6 ay boyunca tercihlerine göre D&R ya da akaryakıt ödemelerinde 50 TL’ye varan para iadesinden yararlanabiliyor.

TEB Marifetli Hesap ile birikim imkanı

Hekimlerin birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmesine yardımcı olmayı hedefleyen TEB, 45 gün boyunca geçerli, yüzde 23,5 Hoş Geldin faiz oranlı “Marifetli Hesap”tan yararlanma olanağı sağlıyor. TEB’in hekim müşterileri sliplerin serbest meslek makbuzu yerine geçtiği ve birçok özelliğe sahip “Doktor POS”un imkanlarından yararlanırken, ayrıca “TEB Yıldız Priority Kart” ile kuru temizleme ve motovale hizmetinden restoran harcamalarında yüzde 10 bonus kazanmaya kadar günlük hayatta da çok sayıda ayrıcalığa sahip oluyor. Kimlik hırsızlarına karşı “Kimliğim Güvende Sigortası” sunan TEB’de, CEPTETEB TL/ USD/ EURO hesabı açan müşteriler ise ücretsiz fast track ve 6 kıtada yaklaşık 50.000 ATM’den ücretsiz para çekme imkanından faydalanabiliyor.


Paylaş:

Konut Kredisi
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48