FCC WIND HILL EVLERİ

Projeyi Takip Et
KIRCAALİ CADDESİ NO.51 ESENTEPE SERDİVAN (SAKARYA ÜNİVERSİTESİ YANI, KAMPÜS YOLU ÜZERİ) SAPANCA Sapanca / Sakarya
Konut Sayısı : 11
Teslim Tarihi : 2012-01-01
FCC FIÇICIGİL İNŞAAT FCC FIÇICIGİL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Her eve ait 1000 m2 arsa payı ile geniş ve ferah bir ortamda. Sapanca Gölü'nün doyumsuz manzarasını yemyeşil özel çimlerin üzerinde yaşarken, siteniz içinde de Amerika'da 30 yıldır uygulanan streetprint teknolojisi ile döşenmiş yollarda dolaşıp evinize temiz ve dekoratif bir ortamdan ulaşacaksınız.

Her evin, eşsiz Sapanca Gölü manzarası ile desteklenen müstakil havuzları, aileniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz özel anlarınızdan farklı tatlar almanızı sağlayacak. Havuz kenarlarının şık dizaynı ile akşamlarınız daha da keyifli geçecek.

AKILLI EV

Tek dokunuşla evinizde belirleyeceğiniz 4 ana bölgeyi ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz. Standart paketin haricinde dilerseniz dimmer kontrolü aydınlatma sistemleri ile ideal ortamı belirleyip televizyon izleme, kitap okuma, yemek zamanı senaryoları ile ışıklarınızı isteğinize göre programlayabilirsiniz. Odalarınızdaki perdeleri tek tuşla açıp kapayabilir, isteğe bağlı olarak standart sisteme eklenecek küçük aparatlarla oluşturacağınız senaryolara göre, dilediğiniz saatte perdelerinizin otomatik olarak açılmalarını ya da kapanmalarını sağlayabilirsiniz. 

İç Resimler

FCC WIND HILL EVLERİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomsakaryaadapazari-sapancayeni-konut-projelerifcc-ficicigil-insaat-fcc-wind-hill-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451