DEMO TOWERS

Projeyi Takip Et
Canik / Samsun
Konut Sayısı : 110
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 176
Teslim Tarihi : 2015-01-01
Fiyat Aralığı : 150000
DEMO KONUTDEMO KONUT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
MODERN MİMARİ
 
Demo Konut Yatırım, Samsun’un hızla değerlenen bölgesi Canik’te kaliteli ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Fransa ve Antalya’da geliştirdiği projelerle zengin bir inşaat deneyimine sahip olan firma Samsun’da deniz ve orman manzaralı ferah bir alanda inşa ettiği DemoTowers projesinde farklı bir mimari yaklaşım benimsiyor.
 
KONFORLU VE KEYİFLİ BİR YAŞAMIN ADRESİ…
 
Canik Toptepe’de yaklaşık 9000 metrekare alan üzerinde, iki etapta 96 üniteden oluşan proje Samsun’da elit bir yaşam alanı arayanlara kuşbakışı deniz manzarası ve yeşil alanın yani başında, güvenli konforlu keyifli bir hayatın anahtarını sunuyor. Karadeniz Bölgesi’nde ve Samsun’da konut alanında ihtiyaçları ve beklentileri tespit ederek konumu, mimarisi, kalitesi ve sosyal alanları ile hayal edilenin ötesinde bir yaşam alanı yaratıyor. Nitelikli bir yaşam için gerekli en iyi malzemeleri kullanan Demo Konut Yatırım, ev sahiplerinin konforu ve yaşam kalitesi için her şeyi en ince detayına kadar planlayarak uyguluyor. Toptepe’de inşa edilen proje ev sahiplerinin gün ışığından ve manzaradan maksimum düzeyde faydalanabileceği şekilde tasarlandı. Geniş pencereleri, rengarenk çiçeklerin yetiştirilebileceği teras alanları Samsunlulara denizin ve yeşilin içinde ayrıcalıklı bir yaşam alanında yaşama fırsatı sunuyor.
 
24 saat kamera kayıtlı güvenlik sistemiyle korunan Demo Towers'ta her daire için otopark alanı tahsis ediliyor. video görüntülü kapı açma, kreş, alışveriş, kuaför, kafeterya, bilardo salonu, toplantı salonu, kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam ve fitness mevcut. 

Dış Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomsamsuncanik-yeni-konut-projeleridemo-konut-demo-towers): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451