CADDE 54 SAKARYA

Projeyi Takip Et
Arabacılar Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No:8/2 Serdivan / Sakarya
Konut Sayısı : 920
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1,1,5+1
Teslim Tarihi : Haziran 2019
YU GROUPYU GROUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
TURKMALLTURKMALL PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Şehrin merkezini ve şehirdeki yaşam kültürünü değiştirecek konumu sayesinde eğitim kurumları, üniversiteler, sağlık kuruluşları ve tarihi mekanlara olan yakınlığıyla gerçek bir merkez oluşturan Cadde 54, toplu taşıma hatlarının üzerinde yer alan konumuyla da paha biçilmez bir değer tasıyor.

Hızla artan kaliteli konut yatırımları, gelişmekte olan sanayisi ve eşsiz lokasyonuyla bölgenin en önemli merkezi Serdivan’da, uluslararası standartlarda ve çağdas yaşam konseptiyle tasarlanan Cadde 54, birçok açıdan benzersiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Her geçen gün sanayi devlerinin yatırım ve istihdamlarının arttığı bölgede, sunduğu kusursuz yaşam vaadiyle en güçlü karma gayrimenkul projesi olarak hayata geçiyor.

Şehrin kalbinde ayrıcalıklı bir yaşam mı hayal ediyorsunuz? Adresinizin imzanız kadar değerli olmasını mı istiyorsunuz?

İstanbul’da da size özel bir toplantı odanız mı olsun istiyorsunuz?
Siz en iyisi CADDE 54’e gelin.

Çocuklara özel markaların yer aldığı mağazalar ve güven içinde vakit geçirecekleri oyun alanları Cadde 54’ün renkli dünyasını oluşturacak.

Eğlence dolu etkinlikleriyle Cadde 54, çocuklar için hem iyi vakit geçirebilecekleri hem de eglenebilecekleri yepyeni bir merkez olacak.

En sevdikleriniz güven içinde eğlenirken siz de dilerseniz tüm ihtiyaçlarınızı karsılayabileceğiniz meydanlarda ve pazar yerinde alısveriş yapabilecek dilerseniz de meydanlarda bulunan kafelerde birbirinden güzel lezzetlerin tadını çıkarıp, kendinize vakit ayırmanın keyfini yaşayacaksınız.

Dış Resimler

İç Resimler

CADDE 54 SAKARYA İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutcadde-54-sakarya-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451