EKOLKENT BURSA

Projeyi Takip Et
Dumlupınar Mah. Pamukkale Cad. Bilbay Apt. No:62 D:26-27 Nilüfer / Bursa
Konut Sayısı : 54
Konut Seçenekleri : 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı : 140 - 190 m2
Teslim Tarihi : Mart 2020
GÜLER İNŞAATGÜLER İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Ekol Kent, tüm sakinlerine çevre kirliliğine karşı özel bir sistem sunuyor. Cam, kağıt, plastik gibi doğada uzun yıllarca yok olmayan ve çevre kirliliğine neden olan atıkların ayrı yerlerde toplanacağı bir sisteme sahip olan proje, herkesi çevreciliğe davet ediyor.

Bursa’nın ilk Ekolojik Projesi Ekol Kent, sakinlerine elektrik tasarrufu konusunda büyük avantaj sağlıyor. Site içerisine koyulacak güneş panelleri sayesinde Ekol Kent, kendi elektriğini üretecek ve elde edilen elektrik de sitedeki ortak kullanım alanlarında kullanılacak.

Ekol Kent, su israfına da son verecek. Yağmur suyu ile banyo, mutfak ve tuvaletlerde kullanılan atık suyu bir arada toplayacak bir sisteme de sahip olacak olan Ekol Kent, su tasarrufu konusunda öncü olacak. Bir depoda toplanacak olan atık sular daha sonra site içerisindeki bahçe ve peyzaj sulamasında kullanılacak.

Dış Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutekolkent-bursa-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451