EKŞİOĞLU SEVERLER APARTMANI

Projeyi Takip Et
Gazi Blv. Kepez / Antalya
Konut Sayısı : 28
Konut Seçenekleri : 2+1, 5+1
Metrekare Aralığı : 90 - 200 m2
Teslim Tarihi : Ağustos 2018
Fiyat Aralığı : 275 bin TL - 375 bin TL
EKŞİOĞLU İNŞAAT / ANTALYAEKŞİOĞLU İNŞAAT / ANTALYA PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Ticari ve konuttan oluşan yenileme projemiz çallı kavşağındadır. Toplam iki adet bloktan oluşmaktadır. Zemin artı 3 katdan oluşmaktadır. Zemin Katlar ticari dükkan, ilk iki kat, katında 3 adet ayrı mutfaklı daire ve son katta iki adet dubleks bir adet 2+1 dairelerden oluşmaktadır.

    Binalarımızın olduğu yerin yakınında alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar, ve toplu taşıma (otobüs,tranvay) yer almaktadır.
    Dairelerimiz doğalgaz kombili, Makine dairesiz sessiz asansörlü, merkezi uydu sistemli, görüntülü diafonlu, pvc ısıcam ve monoblok panjurlu, lake kapılı, granit tezgah, vestiyer,özel tasarım mutfak, asma tavan, spot ve led ışık, 60x60 granit seramik zeminler,alüminyum ve temperli balkon korkulukları, ısı ve ses yalıtım, kısmı kompozit giydirme cephe, cnc bina dışı süsler ve daha sayamayacağımız bir çok özellikle inşaa edilmektedir. Ticari birimlerimiz bir tarafı Avni tolunay caddesi ve diğer tarafı Gazi bulvarına cephedir. 

    Projemizin hemen yanında çallı tranvay durağı, binamızın önünde Halk otobüsleri durağı vardır.

    Özdilekpark alışveriş merkezi yürüme mesafesindedir. Yakınımızda tüm bankaların şubeleri vardır. Binalarımızın bitişiğinde iki adet özel okul vardır.

    Bölgemizde okullar (ilköğretim,lise,fakülte) sağlık ocakları, marketler hemen yanıbaşımızdadırlar.

Dış Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konuteksioglu-severler-apartmani-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451