ELEXİA LEVENT

Projeyi Takip Et
Ortabayır Mahallesi, Azelya Sokak Kağıthane / İstanbul Avrupa Yakası
YEŞİLDAĞ İNŞAATYEŞİLDAĞ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Yaklaşık 15.000 m2 inşaat alanına sahip, A+ konseptte olan ELEXİA Residence 6087’nin tasarımı; Tüm araziye eşit yoğunlukta yayılan mono blok olarak ele alınmış, blok altında araç yolları ve otoparklar çözülmüştür. Tasarlanan bu kurgu ile geçirgen ve aktif bir yapı oluşturulmuştur. Sade ve doğal malzemeler kullanılarak tasarım ve yaşamın birlikte bir bütün olarak sürdürülebilir ve uzun ömürlü olması hedeflenmiştir. Ortamın karakterine uygun sosyal alanlar ile tüm alanın dinamizmi birlikte ele alınmıştır. Zeminden koparılan yaşama alanları dış çepere, manzaraya ve güneşe doğru yerleştirilmiştir. Tüm veriler konutlara yalıtkan ve sakin bir ortam yaratılması için değerlendirilmiştir.

Ortak Kullanım Alanları ve Sosyal Alanlar

Yönetim / Toplantı odası / Kapıcı daireleri / Lobi Bodrum katta yönetim ve / veya toplantı odası düzenlenecektir. Binaya en az bir kapıcı dairesi yapılacaktır. Lobi içerisinde danışmanlık ve güvenlik noktası bulunacaktır.Bu lobi alanında oturma grupları , multimedya salonu , oyun salonu olacaktır.

Dış Resimler

Kat Planları

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutelexia-levent-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451