KULAK KIYIBOYU EVLERİ

Projeyi Takip Et
Fatih Mah. 73051 Sok. No: 62-64-66 Seyhan / Adana
Konut Sayısı : 140
Konut Seçenekleri : 2+1 , 3+1 , 4+1
Metrekare Aralığı : 120 - 193 m2
Teslim Tarihi : Temmuz 2019
Fiyat Aralığı : 350 bin TL-500 bin TL
KULAK İNŞAATKULAK İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

74 yıllık tecrübesi ile Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarından biri olan Kulak İnşaat güvencesi şimdi, Kulak Kıyıboyu Konutları projesi ile şehrin parlayan yıldızı Kıyıboyu’nda yükseliyor. Farklı yaşam tarzlarına hitap edebilen daire seçenekleri ile Kulak Kıyıboyu Konutları, sakinlerini huzurlu ve konforlu bir hayata davet ederken, sürekli kârlılık getirecek bir yatırım fırsatını da beraberinde sunuyor.

Bize göre, Kulak Kıyıboyu Konutları’ndan ev sahibi olmak demek, kafanızın hayat boyu rahat etmesi demek. Çünkü burada üstün güvenlik sistemleri sayesinde bahçede oynayan çocuğunuzda aklınız kalmaz. Tüm site sakinlerine yetecek otopark alanı sayesinde aracınızı nereye park edeceğinizi düşünmezsiniz. Şehrin en hızlı gelişen, en merkezi noktalarından birinde ev sahibi olmanın getirdiği ayrıcalık ve karlılığı her daim hissedersiniz.

Kulak Kıyıboyu Konutları’nda 4+1, 3+1 ve 2+1 daire seçeneklerimizden hangisini seçmiş olursanız olun, standartlarınız hep alışılmışın üzerinde olur. Çünkü Kulak Kıyıboyu Konutları’nda her bir metrekare, kullanım amacına uygun şekilde ve maksimum konfor hedeflenerek değerlendirilir.

 

Dış Resimler

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutkulak-kiyiboyu-evleri-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451