MEGAPOL ÇARŞI KULE

Projeyi Takip Et
1201. Sok. No:5 Halkapınar Konak / İzmir
Konut Sayısı : 49
Konut Seçenekleri : Ofis-Dükkan
Metrekare Aralığı : 101 - 767 m2
Teslim Tarihi : Haziran 2018
Fiyat Aralığı : 1.850 - 2.700 USD
MEGAPOL EMLAK YATIRIM TURİZM İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş.MEGAPOL EMLAK YATIRIM TURİZM İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş. PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Megapol, sadece kendi geliştirdiği gayrimenkul projelerinin inşaatını üstlenerek daha yüksek bir verimlilik sağlamaya odaklanmaktadır. Bu çerçevede inşaat, Megapol'ün ana yatırım alanı olan
gayrimenkulü tamamlayan stratejik bir faaliyetidir.

Megapol, genel çalışma ilkeleri çerçevesinde inşaatlarında her türlü mal ve hizmeti satın almakta ve yapım işlerini, konusunda deneyimli ve uzman şirketlere ihale etmektedir.
Megapol'ün profesyonel ekibi, yerel, ulusal ve uluslararası mimarlık, mühendislik ve danışmanlık şirketlerinin desteği ile işleri ihale etmekte ve kalite kontrolünü yapmaktadır.

Dünya genelindeki gelişmelere uygun olarak fabrika ve atölye imalatlarının maksimize edildiği, yerinde yapılan imalatların minimize gerçekleştirildiği, iç mekanlarda ise her şeyin değiştirilebilir ve yenilenebilir olduğu minimum enerji ile işletilebilen, çevreye duyarlı binalar hedeflenmektedir.

Küreselleşmenin bir sonucu olarak, dünya genelinde artan üretim ve sermaye hareketleri, buna bağlı paranın değerinde yaşanan dalgalanmalar yatırımcıları somut karşılığı olan güvenilir 
yatırım alanlarına yönlendirmektedir.

Yeryüzünün sadece yüzde 29'nun kara parçalarından oluşması, dolayısı ile yer kabuğunun sınırlı ve sabit olması,  gayrimenkulü günümüzde güvenilir ve stratejik bir yatırım alanı haline getirmiştir.

Küreselleşme süreci başlayana dek gayrimenkul sektöründe en önemli değerlendirme kriteri konumdu. Bu nedenle merkezi konumdaki gayrimenkullerde çok yüksek değer artışları gerçekleşti. Bu durum dünyanın önemli metropollerinde halen geçerlidir.Ancak küreselleşme ile birlikte artan arz ve talebi karşılamak yeni bakış açılarını ortaya çıkardı.
Artık bir gayrimenkulün değerini belirleyen en önemli kriter, erişim olmaktadır.

Geçmişte merkezi konumlarda ikonik yapılar gerçekleştiren Megapol, yeni projelerinde erişim altyapısı olan şehircilik açısından az gelişmiş, henüz merkezi konum kazanmamış geniş alanlarda yüksek hacimli projeler gerçekleştirerek, bu bölgelerin yeni cazibe merkezlerine dönüşümünü hedeflemektedir.

Dış Resimler

Kat Planları

İç Resimler

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutmegapol-carsi-kule-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451