ORHANGAZİ GÖL KONAKLARI PROJESİ

Projeyi Takip Et
Süpürgelik Mahallesi, 16850 Orhangazi / Bursa
Konut Sayısı : 41
Metrekare Aralığı : 230 - 300 m2
Teslim Tarihi : Ocak 2019
Fiyat Aralığı : 650 bin TL-900 bin TL
RUMELİ GAYRİMENKUL YAPI A.Ş.RUMELİ GAYRİMENKUL YAPI A.Ş. PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Kent hayatının stresinden uzak doğa ile iç içe hayatın tadına varacağınız, Orhangazi göl Konakları villa kent projesinde doğanın tüm güzelliklerini ve modern hayatın konforunu yaşam tarzıyla birleştirdik. 11.545.21 m² alanda 41 adet villa.4500 m² Yeşil Alan - 650 m² Açık, 240 m² Kapalı Ortak Alan olarak tasarlanan projemiz İznik gölünün muhteşem manzarası ile buluşuyor. Kısıtlı sayıdaki lansmana özel fiyatlarla' Orhangazi göl konaklarındaki villanıza sahip olmak için acele edin.

Modern yaşamın konforunda mutlu bir evde, mutlu ve huzurlu bir hayat sizi bekliyor. Rahat bir ortamda nefes alabileceğiniz, kendiniz gibi hissedebileceğiniz, siz her şeye kolayca ulaşırken, sorunların ve kalabalığın size ve sevdiklerinize asla ulaşamadığı huzurlu bir hayat.

Orhangazi Göl Konaklarında size özel havuz, bahçe, teras ve modern yaşam alanlarında' sevdikleriniz ile eşsiz anlar yaşayacağınız doğa ile iç içe modern bir yaşamın tadına varın. İstanbul'a 1 saat mesafede ki doğadaki villanıza sahip olmak için acele edin.

Orhangazi'nin oksijeni en bol bölgelerinden Yeniköy Çalılık mevkiinde kendinizi özel hissedebileceğiniz butik bir yaşam alanı olarak SADE MİMARLIK MÜHENDİSLİK tarafından tasarlanan GÖL KONAKLARI'NDA İznik gölü manzarası eşliğinde doğa hep sizinle.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutorhangazi-gol-konaklari-projesi-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451