RİNNOVA İNCEK

Projeyi Takip Et
İncek Mahallesi 3035. Cadde No:231 Gölbaşı / Ankara
Konut Sayısı : 33
Metrekare Aralığı : 368 - 368 m2
Teslim Tarihi : Nisan 2019
Fiyat Aralığı : 2.510.000 TL - 2.920.000 TL
PROKAR YAPIPROKAR YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Villa yaşantısının ideal bölgesi İncek’te her türlü konforun düşünüldüğü, hayatı kolaylaştıran bir villa sahibi olmak isteyenlerin hayali gerçekleşti.

YEŞİLİ HUZURLA HARMANLAYACAKSINIZ

Rinnova İncek ile şehrin grisinden kurtulup doğanın yeşiline karışma zamanı. Her villaya ait özel bahçesi ile sizlerin hak ettiği konforlu bahçe hayatını en iyi koşullarda sunan Rinnova İncek’te hem aileniz hem sevdikleriniz için yeşile doyacakları bir hayat var.

Bahçeli bir evde yaşamanın bütün olanaklarından sonuna kadar yararlanacağınız Rinnova İncek’te her şey sizin mutluluğunuz için düşünüldü.

Hayalinizdeki hobilerinizi gerçekleştireceğiniz, sevdiklerinizle kocaman mutlu sofralar kurabileceğiniz, yeni anılar yaratacağınız eski anıları yad edeceğiniz bir bahçeniz var artık.

AKILLI EV SİSTEMLERİ

Evinizle ilgili her şeyi tek bir tuşla kontrol etmek ister misiniz?

Akıllı Ev Sistemleri ile donatılan Rinnova İncek’te sizin için her şeyi düşünen evinizde, size sadece hayatın keyfini çıkartmak ve mutluluğun tadına varmak kalır.

 

Dış Resimler

İç Resimler

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutrinnova-incek-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451