SELÇUKLU VADİ

Projeyi Takip Et
Battalgazi Cd. No:31 Osmangazi Sancaktepe / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 439
Konut Seçenekleri : 1+1 , 2+1 , 3+1
Metrekare Aralığı : 70 - 204 m2
Teslim Tarihi : Haziran 2017
SELÇUKLU TURİZM VE İNŞAATSELÇUKLU TURİZM VE İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Selçuklu Vadi - Sancaktepe; ilk teslim tarihi Haziran 2017 olan, 105.000m² inşaat alanına sahip 29.000 m²’ye yerleştirilmiş, 8 bloktan ve 439 daireden oluşmaktadır.

Sosyal ve Çevresel Sorumluluk

Sancaktepe Bölgesinde Planlanan Yatırımlar

Bölgeye getireceği yaşam standartlarıyla, Sancaktepe'nin göz bebeği konumundadır. Ulaşım kolaylıkları ve bölgesindeki yatırımlarla değerine değer katan Selçuklu Vadi Projesi, doğayla dost bilinçli yapılaşmanın sembolü durumunda olacağına inanmaktayız. İyi tasarlanmış ferah yaşam alanlarını barındıran Selçuklu Vadi; hayatı huzur ve mutlulukla yaşamayı, masalları gerçekleştirmeyi bilenler tüm bunların anahtarına bu proje ile kavuşuyor...

Selçuklu Turizm ve İnşaat A.Ş. tasarımlarında, çevresel faktörleri ve bulunduğu yerin canlı eko-sistemine karşı sorumluluklarının bilincinde bir çalışma anlayışını yapılarına yansıtmaktadır. Proje içerisinde oluşturulan estetik anlayışını, yeşil alan ve su dengesini vadi konseptine uygun biçimde, çevresel sorumluluk bilinciyle değerlendirmiştir. Selçuklu Vadi sakinlerine, sosyal bir deneyim için gerekli tüm unsurları doğayla dost ve bilinçli yapılanmanın örnek projesi olarak sunmaktadır.

METRO HATTI

Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy ve Sancaktepe'yi birbirine bağlayan metro hattı toplam 22 km ve 16 istasyonu ile 2019 yılında tamamlanması planlanmaktadır. Saatte 55000 yolcu taşıması planlanan hattın hizmete girmesiyle, Sancaktepe'ye yolculuk süreleri; Üsküdar 24 dk, Yenikapı 36 dk, Taksim 44 dk, Atatürk Havalimanı 68 dk, Olimpiyat Stadı’na 71 dakikaya inmektedir.

SAĞLIK

Avrupa’nın en büyük sağlık merkezi Sancaktepe'de kuruluyor! Yaklaşık 15.000  sağlık personelinin görev yapacağı, 4.100 yataklı bu sağlık kompleksinde; 14 ihtisas hastanesi ve sağlık otelleri bulunacaktır.

Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, 41 poliklinikle günde bin kişiye hizmet vermektedir.

EĞİTİM

Bilfen okulları, Bahçeşehir koleji, Doğa koleji, Okyanus koleji, Küçük Prens okulları ve bunun gibi bir çok özel eğitim kurumu Sancaktepe’de kampüslerini faaliyete geçirdi. Ayrıca Özyeğin Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesileri 10 dk. mesafe de bulunmaktadır.

SPOR

4.000 metrekarelik alanda kurulu Rıdvan Dilmen Spor Kompleksi 2 halı saha, 1 basketbol  ve voleybol sahası bulunduruyor. FIFA Standartlarına uygun olarak inşa edilen Hakan Şükür  Stadyumu ise; 2.000 kişilik izleyici kapasitesine sahip ve stadın 4 parkurlu koşu pisti bulunuyor. Ayrıca ulusal ve uluslararası bir çok yarışmaya ev sahipliği yapacak olan Eyüp Sultan Spor Kompleksi, Veysel Karani, Akpınar Kapalı Spor Salonu ve Sancaktepe Kapalı Yüzme Havuzu tesislerinin de inşaat çalışmaları devam etmektedir.

AR-GE (FORD)

Ford'un dünyadaki en büyük 3. Ar-Ge Merkezi olan ve Türkiye'nin özel sektördeki en büyük Ar-Ge yapılanmasına sahip Ford Otosan; Türkiye'de bir ilke daha imza atarak 1.300 mühendisini aynı çatı altında toplayacak olan yeni mühendislik merkezi Sancaktepe'de olacaktır.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

SELÇUKLU VADİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutselcuklu-vadi-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451