Cevizli Bahçe Projesi Nerede ve Özellikleri 2016-07-11

Ulaşım konusunda oldukça avantajlı olan Cevizli Bahçe sosyal açıdan' da bir çok avantaj sağlıyor.
Cevizli Bahçe Projesi Nerede ve Özellikleri 2016-07-11

Günlük yaşantınızdaki tüm ihtiyaçlarınıza yönelik, benzersiz ayrıcalıklar sunan bir dünyayla tanışmaya hazır olun! Cevizli Bahçe Konutları; aileniz ve sevdiklerinizle ayrıcalıklı bir dünyada yaşamanız için özel olarak tasarlandı. Sevdiklerinizle mutlu anları doyasıya paylaşabileceğiniz bu projede yer almak için birçok geçerli sebebiniz var. Hak sahipleri için bir sosyal sorumluluk projesi olan Cevizli Bahçe, konut alacaklar için ise bir ayrıcalıklar dünyası...
ŞEHİRDEN UZAK KALMA
İstanbul’un tam merkezinde yer alan Esenler, son yıllarda yaşadığı değişim ve gelişim ile değerini ve önemini her geçen gün artırmaya devam ediyor. Böl­gedeki en kapsamlı ve zengin projelerden biri olma özelliğine sahip Cevizli Bahçe, ulaşım konusunda çok avantajlı bir konuma sahip. E-5 Karayolu ve TEM Otoyolu’na yakınlığının yanı sıra; Otogar, Dörtyol Meydanı ve Kapalı Yürüyüş Yolu, Esenler Metro İs­tasyonu gibi ana ulaşım arterlerine 3 ile 10 dakikalık mesafe yakınlığında.

Yine yanı başında bulunan Ortaöğretim, Lise ve Yıldız Teknik Üniversitesi Kampüsü, cami ve market­leri ile sizlere hitap edecek bir konumda. TEM bağ­lantı yoluna yakınlığı sayesinde E-5 ve 2. köprü yoluna hızlı erişim sağlanabiliyor.

Üstelik metro, metrobüs ve Marmaray gibi toplu ulaşım araçlarına yakınlığı da Cevizli Bahçe’nin bir diğer avantajı.

Metrobüs : 3 km
E-5 : 3 km
TEM : 4 km
Yeni Kapı Feribot İskelesi : 7 km
Eminönü : 7 km
Atatürk Hava Limanı : 9 km
Boğaziçi Köprüsü : 10 km
Türk Telekom Arena Stadı : 10 km
FSM Köprüsü : 11 km
İkitelli Olimpiyat Stadı : 11 km
Maslak : 11 km
SOSYAL Bİ’ DÜNYA!
Cevizli Bahçe, yüzde 75 sosyal yaşam alanı sunu­yor. Şehrin merkezinde ancak kargaşadan uzak... Cevizli Bahçe konutları vaktinizin çoğunu huzurlu ve güvenli bir şekilde geçirmeniz için projelendiril­di. Dinlenme terasları, çardakları, kafeteryası, fit­ness salonu, çocuk oyun alanları ile ailenizle mutlu ve yaşanabilir bir alanda yaşamanın fırsatı sunuyor.
KAZANÇLI Bİ’ DÜNYA!
Cevizli Bahçe, Esenler’in göz bebeği bir proje. Ce­vizli Bahçe’yi cazip kılan nedenlerden biri de alıcısına ciddi anlamda kazandırması. Esenler’de özel teşebbü­sün yaptığı ilk büyük proje olan Cevizli Bahçe Konut­ları, yatırım yapmak isteyenler için hayır denilmeyecek fırsatlar sunuyor. Öyle ki, uygun fiyatlarla satın alına­cak bu konutlar, günden güne değerlenen emlak piya­sasında alıcısına daha çok kazandıracak.g

12 AY İÇERİSİNDE TAMAMLANACAK
Büyük bir hızla yükselen Cevizli Bahçe’nin, Nisan ayı itiba­riyle 11. katı tamamlandı. Projede bir yandan inşaat yapılırken bir yandan da elektrik, sıva gibi ince işçiliklere de yapılıyor. 3 blok halinde yapılan Cevizli Bahçe’de bloklar 6. kattan sonra eş zamanlı olarak ilerlemeye başladı ve projenin yüzde 60’ı tamamlandı.
 0.99 KREDİ ORANI
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Cevizli Bah­çe Projesi’nde, son dairelerin satışına geçildi. Deniz­Bank’ın esnek vade koşulları sağladığı Cevizli Bahçe projesinde 0.99 Kredi Oranı, yüzde 1 KDV Avantajı imkanı ve 2017 yılında ödeme fırsatları sunuluyor. Pro­je ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenler Cevizli Bahçe Satış Ofisi veya 0 (212) 611 5 611 numaralı tele­fon numaralarını arayabilirler.
İŞTE CEVİZLİ BAHÇE AYRICALIKLARI
Modern, şehir estetiğine uygun, depreme dayanıklı, güvenlikli, sosyal aktiviteler yapabilmeniz için çeşitli donatılara sahip yeşil alanların ve oyun parklarının bulunduğu Cevizli Bahçe 17 Katlı ve 3 Bloktan olu­şuyor. Cevizli Bahçe Konutları Esenler ve Güngören ilçe sınırlarında yer alıyor. Cevizli Bahçe Konutları yaklaşık 3.600 m2 alanda yükselirken bu alanın 2.400 m2’si yeşil ve sosyal donatılara ayrıldı. DenizBank garantörlüğünde yapılan Cevizli Bahçe Konutlarında 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

*7/24 Güvenlik

* Kapalı Otopark

* Çocuk Oyun Parkı

* Fitness Salonu

* Spa Merkezi

* Kat Terasları

* Bahçe Çardakları

* Oyun Salonları

* Her blokta 2 asansör 1 normal 1 yük asansörü,

* Merkezi ısıtma, ocaklar doğalgaz,

* Dairelerde yangın alarmı, gaz alarmı,

* Daire içlerinde gaz detektörü, duman detektörü,

* Her daire 1 otopark ve 1 misafir otoparkı,

* Yeşil alan, sosyal alan, sauna, hamam,

* Jeneratör,

* Her odada anten hattı, her odada internet hattı,

* Isı yalıtımlı, Modern görünümlü dış cephe

* Tüm ıslak hacimler su geçirmeyen dolgu malzemelerle kaplanacak,

* Tüm dairelerde klima sistemi,

* Otopark katlarında yangına karşı yağmurlama sistemi,

* Temiz su ve yangın suyu depoları,

* Depreme dayanıklı c35 beton,

* Her bloğa ayrı ayrı otopark girişi, bloklar arası otopark geçişleri.

* Otoparka inen asansörler


Paylaş:

Manşet