Ev Almak İsteyenler Bakmadan Geçmeyin Konut-projeleri.com

www.konut-projeleri.com yayın hayatına başladı.
Ev Almak İsteyenler Bakmadan Geçmeyin Konut-projeleri.com

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, yeni ev alacağınız zaman, birçok projeyi incelemeli ve karşılaştırmalısınız. Yeni ev almak isteyenler, kendilerine belirli bir bütçe oluşturur ve o bütçeye göre konut bulmaya çalışırlar. Bütçenize uygun konut bulurken, konutun bulunduğu yer, projeyi yapan firma, konutun tipi dikkat edilmesi gereken önemli kriterlerdir. Yeni ev almak isteyenlerin mutlaka incelemesi geren internet sitesi konut-projeleri.com sitesidir. Bu sitede, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm şehirlerde, farklı firmalar tarafından yapılan birçok projeye yer veriliyor. Ev almak isteyenler, bu projeleri karşılaştırarak seçim yapabilirler.

Firmalar

Yaşadığımız bölgelerde, sürekli olarak yeni konut projelerinin oluşturulduğunu görebiliyoruz. Yeni ev alırken, konutun dayanıklı olmasına ve kullanılan malzemelerin kalitesine dikkat ederiz. Her firma, sektörde daha önceden yapmış olduğu çeşitli projeler ile reklamlarını yapmaktadır. Konut projelerinde kaliteli ürün kullanan firmalar bilinmekte ve sitedeki projeler incelenerek, seçim yapılabilmektedir. Sitede yer alan firmalar kategori bölümünde, Türkiye’nin her yerinde birçok projeye imza atmış buluna firmalar yer alıyor. Kullanıcılar, bu firmaların devam eden ve gelecek dönemlerde başlatılması planlanan projeler hakkında bilgilere ulaşabiliyorlar.

Konut Seçimi

Yeni ev almak isteyenler için en zor süreç, konut seçimi yapmaktır. Türkiye’nin her yerindeki çeşitli projelere yer veren konut-projeleri.com sitesi, insanların konut seçimini kolaylaştırmaya çalışıyor. Seçilen projeyi inceleyenler, şu bilgileri kullanarak, projeler arasında karşılaştırmalar yapabiliyorlar.

  • Lokasyon bilgisi
  • Konut tipi
  • Konut sayısı
  • Konut metrekare seçenekleri
  • Sosyal tesis seçenekleri

Sitede, tüm projeler için bu detaylara yer veriliyor. Ev almak isteyenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir sitedir ve aradıkları birçok bilgiye buradan ulaşabileceklerdir. Projeleri inceleyenler, ulaşım seçenekleri, yakın bölgelerdeki diğer konutlar ve sosyal yapılar, okul, hastane gibi yerlere uzaklıkları hakkında bilgilere ulaşabiliyorlar.

Yeni Konut Projeleri

İnşaat firmaları, yeni konut projeleri, oluştururken, insanların tüm beklentilerini karşılamaya çalışmaktadır. Bunun için oluşturulan projelerde, güvenlik ve sosyal tesis seçeneklerine önem veriyorlar. Büyük firmalar tarafından yapılan projelerde, 7/24 güvenlik seçeneğinin yanı sıra, spor salonu, kapalı otopark, yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları gibi seçeneklere yer veriliyor. Sitede yer alan konut projeleri hakkındaki bilgiler incelendiğinde, yeni ev satın almak isteyenlerin incelemeden konut seçimi kararı vermemeleri gerektiği anlaşılmaktadır. Türkiye’nin her ilinde ve ilin farklı bölgelerinde yapılacak yeni projeler, toplu olarak burada ev sahibi olmak isteyenlere gösteriliyor.

Proje Özellikleri

Sitede verilen hizmetlerde, nerede, hangi projenin yapıldığı bilgileri haricinde, projelerle ilgili detaylı bilgilerde veriliyor. Büyük inşaat firmaları daha çok büyükşehirlerde yatırımlar yapıyor ve çevresel özelliklere göre yeni projeler geliştiriyorlar. Her firma, hem devam eden hem de yeni başlayacağı projelerin tüm özelliklerini, bu site üzerinden paylaşıyor. Bu paylaşımlar, yeni ev almak isteyenleri, bulundukları yere yakın bölgedeki farklı projeleri görmelerini ve karşılaştırmalar yapmalarını sağlıyor. Bu hizmetler sayesinde, insanlar, hayal ettikleri doğru projeleri daha kolay bulabiliyorlar.

İzmir’den Ev Almak

İzmir ve çevresinden ev almak isteyenler öncelikli olarak depreme dayanıklı konutlar ararlar. İzmir deprem bölgesi olduğu için hem en güzel yerde hem de en dayanıklı binaları seçmeye çalışırlar. İzmir konut projeleri geliştiren firmalar, tüm konut projelerini bu platformda paylaşıyorlar. Ev almak isteyenler, daha çok deniz manzaralı ve ulaşım seçenekleri geniş olan projeleri tercih etmeye çalışıyorlar. Sitede yer alan banka anlaşmayı projeleri inceleyerek, hangi konut projesi için hangi krediyi, hangi oranda kullanabileceklerini görebiliyor. Burası, yeni ev almak isteyenlerin görmeden geçmemesi gereken bir sitedir.

 

 


Paylaş:

Emlak Gündemi

Ev sahibi olurken evin konumu, oda sayısı, yapının yaşı, otoparkı, sosyal imkânları gibi dikkat edilen birçok konu var. Ancak bazı insanlar bunlarla birlikte komşularını da önemsiyor ve ünlülere komşu olabilmek için milyonlar veriyor. ‘Ev alma komşu al’ Lüks Emlak Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, “Ünlülerle komşu olmak isteyen birçok müşterimiz oluyor. Aynı sitede, apartmanda yaşamak ya da villalarına yakın olmak istiyorlar. Ev alma komşu al sözünü gerçeğe dönüştürüyorlar ve evden daha çok komşularını önemsiyorlar” dedi. Değeri artıyor Ünlü isimlerin yaşadığı bölgelerde ev fiyatları ve kiralarının arttığını belirten Başaran, “Bu evlere ilgi büyük oluyor. Sanat, cemiyet, iş dünyasından isimlerin semtlerinde ev istiyorlar. Hatta mülk sahiplerine bu evler için değerinin üstünde ücretler teklif ediyorlar” dedi. Ünlülerin hayranları, özellikle havuz, spor salonu, bahçe gibi ortak alanlarda tanışabilme umuduyla bu evleri tercih ediyor. En çok Tarkan soruluyor En çok sorulan isimlerin başında Koronavirüs tedbiri alıp Almanya Köln sınırı Alzey kasabasında 3 milyon TL'ye lüks villa satın alıp orada yaşayan Tarkan, Kanlıca’da yalıda oturan Sezen Aksu, Acarkent’teki Demet Akalın, Bahçeköy'deki ultra lüks villasıyla Ajda Pekkan ve Ulus’ta oturan Murat Boz, Beykoz Konaklarında oturan Sibel Can ve Ferhat Göçer de geliyor. Yine Acun Ilıcalı, Gülben Ergen, Burak Özçivit, Fahriye Evcen çifti, Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy da en çok merak edilenler arasında. Öte yandan boğazda özel tekne turları düzenleyip kim hangi yalıda oturuyor diye geziler bile yapılıyor.

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05