FuzulEv, Ege Bölgesi Yatırımlarını Arttırıyor

FuzulEv, Ege bölgesinde büyümeye devam ediyor.
FuzulEv, Ege Bölgesi Yatırımlarını Arttırıyor

Bugüne kadar on binlerce ailenin ev hayalini gerçeğe dönüştüren FuzulEv, sürdürülebilir büyüme hedefleri doğrultusunda hizmet noktalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. İzmir’de Konak ve Bornova’da bulunan şubelerine bir yenisini ekleyen FuzulEv, Buca ilçesindeki yeni şubesiyle bölgedeki şube sayısını üçe çıkardı.

 

İzmir halkının yoğun ilgisine daha iyi yanıt verebilmek için şube açma kararı alan FuzulEv, faizsiz, kredisiz, vade farksız, kadınların altın gününe benzeyen modeliyle müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Her gelir grubuna göre uygun ödeme seçenekleri sunan FuzulEv, vatandaşların küçük küçük taksitlerle, peşinat vermeden ve ara ödeme yapmadan ev alma hayallerinin gerçekleşmesini sağlıyor.  Noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda sırası gelen vatandaş, Türkiye’nin istediği yerinden evini beğenerek, istediği eve sahip olabiliyor.

 

Şubeleşme çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal,’’ Tüm dünyada olduğu gibi pandemi sürecinde birçok sektör çok önemli bir sınav verdi. Ülkemiz bu süreci çok iyi yönetti.  Salgına rağmen hızlı bir toparlanma sürecine girdik. FuzulEv olarak salgın döneminde ülkemize ve vatandaşımıza hizmet vermeye devam ettik. Bu süreçte kurum kültürümüz ve değerlerimiz doğrultusunda, önce insan, önce sağlık demeye devam ettik. 2020 büyüme hedeflerimize ulaşmak için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamdan yeni şubelerimizi hizmete almaya devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.


Paylaş:

Emlak Gündemi

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05