Kar Yapı Edonia Garden 2019 Kampanyası

Kampanya kapsamında 'peşin fiyatına yüzde 25 peşinat kalanı teslimde öde' ya da 'peşin fiyatına yüzde 35 peşinat ve 36 ay taksit' fırsatıyla ev sahibi olabilirsiniz.
Kar Yapı Edonia Garden 2019 Kampanyası

Kar Yapı, ev sahibi olmayı kolayla_tırmak amacıyla 'Edonia Garden' projesinde 'yılın son kampanyası' adıyla hayata geçirdi_i kampanyasını uzattı. 2018 yılı sonunda sona ermesi planlanan kampanya, gelen talep do_rultusunda 31 Mart tarihine kadar uzatıldı. 

 

Bu yıl 50'nci ya_ını kutlayan ve Türkiye'nin önde gelen müteahhitlerinin A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarına yanıt veren Kar Group, Kar Yapı bünyesinde hayata geçirdi_i Pendik'teki ilk projesi 'Edonia Garden'dan konut almak isteyenlerin kar_ısına iki ödeme seçene_iyle çıkıyor. 

Kampanya kapsamında 'pe_in fiyatına yüzde 25 pe_inat kalanı teslimde öde' _eklinde ev sahibi olunabilirken, 'pe_in fiyatına yüzde 35 pe_inat ve 36 ay e_it taksit' fırsatıyla da konut sahibi olma imkânı sunuluyor. 

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi _enol Üçüncü, kampanyanın talep üzerine uzatıldı_ına dikkat çekti. Üçüncü "2018 yılı sonuna kadar geçerli olan kampanyamızı gelen talep üzerine 31 Mart'a kadar uzattık. Bu sene grup olarak 50'nci ya_ımızı kutluyoruz. Yarım asırlık bir _irket olmanın gururunu ve mutlulu_unu yatırımcılarımızla payla_ıyoruz. Pe_in 254 bin TL'den ba_layan fiyatlarla sundu_umuz projemizde yıl sonuna özel çalı_tı_ımız kampanyamızı uzattık. Konut almak isteyenlere iki farklı ödeme seçene_i sunuyoruz. Vade farkı almadan faizsiz isteyen 'pe_in fiyatına yüzde 25 pe_inat ve kalanı teslimde öde' seçene_ini, isteyen faizsiz, vade farksız yüzde 35 pe_inat ve _irket bünyesinde 36 ay e_it taksit' fırsatını seçebiliyor.

Bu fırsatları de_erlendirerek projemizden daire alan yatırımcılarımıza konutlarını 2020 yılının ilk çeyre_inde teslim etmeyi planlıyoruz" diye konu_tu. 

 

Arsa payı hariç 120 milyon lira yatırım de_eriyle hayata geçen 'Edonia Garden' 10'ar katlı 4 blokta 388 adet konut ve 12 adet ticari üniteden olu_uyor. 

 

Metrekare büyüklükleri brüt 62.49 m2 ila 147.41 m2 arasında de_i_en 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana gelen proje, geni_ sosyal donatı ve spor alanlarına sahip bulunuyor. 

Dokuz dönüm peyzaj ve açık alanı olan projede; açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, basketbol sahası, fitness center, hamam, sauna, buhar odası, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, kafeterya, süs havuzları ve yürüyü_ yolları yer alıyor. 'Edonia Garden', iki katlı otopark ve her daireye özel bir araçlık alan imkanıyla da dikkat çekiyor.

 

Lokasyon ve ula_ım kolaylı_ıyla da farklıla_an 'Edonia Garden', merkezi noktalara yakınlı_ıyla da dikkat çekiyor. Proje; Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 1,5 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 3 km, 70 dönüm üzerine yeni yapılacak olan Gedik Üniversitesi kampüsüne 500 metre ve hızlı feribota ise 7 km uzaklıkta bulunuyor. Pendik Hızlı Tren Garı ile Pendik Devlet Hastanesi'ne yakınlı_ıyla dikkat çeken 'Edonia Garden'; önünden geçen ve tamamlanmak üzere olan Sabiha Gökçen Havalimanı'na giden ba_lantı yolu ile Pendik Marina, Tuzla Marina ve Marmaray'a da kolay ula_ım sa_layan bir konumda in_a ediliyor. Proje yapımı devam eden _eyhli metro istasyonu projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. 


Paylaş:

Emlak Gündemi
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48