3. Köprü Kocaeli Üniversitesi Öğrencilerinin Teknik Gezisi

Yavuz Sultan Selim Köprüsüne Üniversite Öğrencilerinin Gezileri eksik olmuyor
3. Köprü Kocaeli Üniversitesi Öğrencilerinin Teknik Gezisi
3.Köprü ve Kuzey Marmara Otoyol Projesi’nin bu kez şehir dışından misafirleri vardı. Kocaeli Üniversitesi öğrencileri, köprü şantiyesini ziyaret etti, köprü ve otoyol inşasıyla ilgili bilgi aldı.
 
ICA tarafından hayata geçirilen 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu projesi, üniversitelerden büyük ilgi görmeye devam ediyor. Kocaeli Üniversitesi öğrencileri, 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu projesi inşaat sahasına teknik gezi düzenledi. Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği öğrencileri, projede gelinen süreci öğrendiler.
 
40 kişilik öğrenci heyeti,  önce proje hakkındaki teknik detaylardan oluşan bir sunum izledi. Öğrenciler, projede gelinen son noktayı detaylı bir şekilde öğrenme fırsatı buldu. Proje Kontrol Direktörü Cem Erer öncelikle öğrencilere bilgi verdi, projenin gelişmelerini ve yapılan çalışmaları anlattı. ICA İş Sağlığı, İş Güvenliği, Kalite ve Çevre Direktörü Alper Baysal ise projenin Çevresel ve Sosyal Etki Değerlendirmesi süreciyle ilgili bilgi verdi. Öğrenciler, köprü kulelerinin yapımının devam ettiği şantiye alanını da görme şansı yakaladı. Öğrenciler projenin yapım sürecine şahit olurken, köprü ve otoyolla ilgili merak ettikleri soruları da ekibe yönelttiler.

Paylaş:

HABERLER