Altınoran Meydan Etap Satışta

Altınoran, bölgede ilk olma özelliği taşıyan proje özellikleri ve sosyal imkanlarıyla, gerek Ankaralılardan gerekse tüm Türkiye’den büyük ilgi görmeye devam ediyor.
Altınoran Meydan Etap Satışta

Altınoran’ın kalbinde ayrıcalıklarla donatılmış, Cumhuriyetin kuruluşunu ve 100. yılındaki büyük hedeflerini simgeleyen Yüzyıl Meydanı ve 1923 ile 2023 kulelerini de içinde bulunduran Meydan Etabının satışına başlandı.

Ankara’nın en prestijli semti Çankaya Oran’da inşaatı hızla devam eden Altınoran, bölgede ilk olma özelliği taşıyan proje özellikleri ve sosyal imkanlarıyla, gerek Ankaralılardan gerekse tüm Türkiye’den büyük ilgi görmeye devam ediyor. Meydana yakınlığı ve tüm sosyal olanaklara hakim olan konumuyla dikkatleri üzerine çeken, iki kule ve bir residence bloğundan meydana gelen Meydan etabının satışına başlandı. Cumhuriyetin kuruluşunu ve 100. yılındaki hedeflerini simgeleyen Yüzyıl Meydanı ve 1923 ile 2023 kuleleri, Ankara’da iş ve sosyal yaşamın yeni merkezi olmaya aday gösteriliyor. Altınoran’ın içinde yer alan Yüzyıl Meydanı’nda yükselen 1923 ve 2023 kuleleri hem özel hem de iş hayatında konfor ve ayrıcalıklarla donatılmış bir rezidans yaşamı sunuyor. Kulelerde ayrıca, 24 saat güvenlik, resepsiyon, concierge ve opsiyonel olarak teknik danışmanlık, kuru temizleme, housekeeping, catering ve organizasyon hizmetleri bulunuyor. 1+1 ve 2+1 dairelerin yanında 4+1 ve 5+1 geniş penthouse’larıyla 1923 ve 2023 kuleleri Altınoran’ın tam kalbinde yükseliyor.  

Ön taleple 100’ün üzerinde satış yapıldı

Toplam 474 konutun bulunduğu Altınoran kulelerinde satışa çıkılmadan ön taleple 100’ün üzerinde konut satışı yapıldı.  Kulelerde alanları 81 ila 500 metrekare arasında değişen farklı konut tipleri yer alıyor. Fiyatların 336 bin TL’den başladığı Meydan etabında 1+1’den 5+1’e kadar farklı konu tipleri bulunuyor.

Ankara’nın yeni simgesi olma yönünde ilerleyen 1923 ve 2023 kuleleri; sosyal yaşamın daha fazla ortasında Altınoran meydanında yükseliyor. Kulelerin bulunduğu Yüzyıl Meydanı yaşamın başlamasıyla birlikte, New York'un Times Meydanı, Venedik'in San Marco Meydanı, İstanbul'un Taksim Meydanı gibi Ankara’nın önemli meydanları arasında yer alacak.

Altınoran’ın kalbinde yükselen iki ayrıcalıklı kule

İş ve sosyal yaşamın Ankara’daki yeni merkezi Altınoran, Yüzyıl Meydanı’nda yükselen 1923 ve 2023 kuleleriyle hem özel hayatınızda hem iş hayatınızda konfor ve ayrıcalıklarla donatılmış bir rezidans yaşamı sunuyor.  Bu kulelerin etrafında yer alan 234 konutluk Kent Rezidans da Altınoran’ın merkezi Yüzyıl Meydanı’nda yer alıyor. Evden adımınızı attığınız anda sizi alışveriş alanları, teleferik, su kanalları, su gösterileri, mağazalar, kafeler, restoranlar, ekolojik pazar, meydanda düzenlenecek konser ve aktiviteler karşılıyor.

Altınoran Ankara’ya ilkleri getiriyor

1 milyon 850 bin metrekare alan üzerine kurulan ve ilk bölümü 2 bin 647 konuttan oluşan Sinpaş Yapı’nın doğa ve modern yaşamı bir araya getiren anlayışıyla tasarladığı Altınoran, ilk olma özelliği taşıyan pek çok sosyal donatısıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Etaplar halinde satışa çıkan projede, 1+1’den 6+1’e kadar uzanan farklı büyüklüklerde göl ve vadi manzaralı zengin konut seçenekleri bulunuyor.

Projenin ortasında yer alan gölü, alışveriş alanları, iç bahçesinde yer alan adaları, avluları, su kanalları, mağazaları, cafe ve restoranları ile ve yine projenin ortasında yer alan İmrahor Vadisi sırtlarındaki yaklaşık 620 bin metrekarelik alana yayılan rekreasyon alanındaki zengin bitki örtüsü, kayak pisti, çocuk vadisi ve buz pateni ile Altınoran Ankara’nın merkezi Çankaya’ya yeni bir soluk kazandırıyor. 100 bin adet ağaç dikilecek Altınvadi’nin Çankaya’nın yeni oksijen kaynağı olması hedefleniyor. Proje tamamlandığında Skywalk ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatılarak, rekreasyon alanlarına ulaşım teleferikle sağlanacak.

48 ay vade farksız ödeme seçeneği Altınoran’da
Meydan etabının da satışlara eklendiği Altınoran’da konut fiyatları 223 bin TL ile 2 milyon 643 bin TL arasında değişiyor. Şirket bünyesinde yapılan 48 ay vade farksız ödeme seçeneğinin yoğun olarak tercih edildiği projede taksitler, 1.635 TL'den başlıyor. Altınoran’da ilk etap teslimlerinin Ağustos 2014’de, ikinci etap teslimlerinin Aralık 2014’de, üçüncü etap teslimlerinin Mart 2015’de,  dördüncü etap teslimlerinin Mayıs 2015’de, Meydan etabının ise Kasım 2015’de yapılması planlanıyor.


Paylaş:

HABERLER